ورزشی

جلالی: جای نگرانی وجود ندارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه؛ نساجی با یک گل مغلوب استقلال در تهران شد. صحبت های مجید جلالی در نشست خبری پس از این دیدار را بخوانید:

 

تحول خوبی در این دیدار داشتیم

 

من فکر می کنم تحول خوبی که این بازی داشت در ترکیب ما بود. ما در ترکیب اصلی مان از پنج بازیکن استفاده کردیم که شاید برای اولین بار بود که در ترکیب اصلی حضور پیدا می کردند. بازیکنانی مثل دفاع چپ مان یا دروازه بانمان برای اولین بار در لیگ برتر بازی کردند. فکر می کنم این یک نقطه امیدوارکننده برای ما و آینده نساجی باشد.

 

شایسته کسب امتیاز بودیم

 

که من واقعا از آن ناراحت و غمگین هستم این است که بچه ها به قدری زحمت کشیدند که شایسته امتیاز باشیم اما متاسفانه با یک شوت دروازه مان باز شد. می خواهم به هواداران مان بگویم که چیزی که امروز دیدید یک نقطه شروع برای آینده است. انشالله ما تیم مان را ترمیم خواهیم کرد. روزهای آینده به طور قطع می تواند برای نساجی روزهای بهتری باشد.

 

جای نگرانی وجود ندارد

 

من سعی کردم که ظرفیت های نهفته ای که نساجی در تیم های پایه دارد را ببینم و شناسایی کنم. امروز شما دیدید که سه تا از بچه های ما بازی کردند و این خوب است. ما واقعا به کاری که بچه ها انجام دادند خیلی امیدوار و خوش بین هستند. فکر می کنم که اثرات کار دو هفته ای مان را به وضوح در زمین دیدیم. روی خلاقیت فردی یک بازیکن و شوت از راه دور متاسفانه نتیجه را دادیم. در نیمه اول حتی ما دو شانس خوب برای گلزنی داشتیم. از بچه ها راضی و ممنون هستم. به طور حتم آینده برای ماست و جای نگرانی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا