ورزشی

تیمو ورنر به روند گلزنی بازخواهد گشت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735907/42

زمان: 22:49  
1399/11/17

بازدید: 878

میشائیل بالاک:

میشائیل بالاک، اسطوره فوتبال آلمان معتقد است توماس توخل در چلسی موفق خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، توماس توخل در این مدت کوتاهی که هدایت چلسی را به عهده گرفته عملکرد خوبی داشته و موفق به کسب هفت امتیاز از سه بازی شده است. میشائیل بالاک در مورد عملکرد این سرمربی آلمانی و همچنین شرایط دشوار تیمو ورنر، مهاجم آلمانی و گرانقیمت چلسی صحبت کرده است.

 

میشائیل بالاک گفت: “توماس توخل ایده های روشنی در مورد سبک بازی تیمش دارد. او در پاری سن ژرمن نشان داد که می تواند از پس شخصیت های دشوار و سرسخت برآید. اگر چلسی در بازی های پیش رو پیروز شود، توخل می تواند کمی نفس کشیده و در دراز مدت اثر خود را در چلسی بگذارد.

 

 

تیمو ورنر کار خود را بسیار خوب شروع کرد. البته وقتی یک مهاجم موفق به گلزنی نشود کسب اعتماد به نفس سخت دشوار می شود. من معتقدم در کل کار برای ورنر بسیار سخت است، زیرا او عادت داشت در لایپزیش به گونه دیگری بازی کند. او فضای بیشتری در مقابل خود داشت، اما چلسی تیمی است که توپ را بیشتر در اختیار دارد و می خواهد بر حریف تسلط داشته باشد.

 

شاید ورنر مجبور شود کمی روی سبک بازی اش کار کند. عملکرد شما به عنوان یک مهاجم به هم تیمی های شما بستگی دارد و اگر این روند عدم گلزنی تمام شود ورنر او قادر خواهد بود به فرم قدیمی خود بازگردد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا