ورزشی

بازگشت رشید مظاهری به دروازه استقلال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، استقلال برای حفظ صدرنشینی خود در لیگ برتر و همچنین کم نشدن اختلافش با سایر رقبا بخصوص پرسپولیس، نیاز مبرمی به سه امتیاز دیدار امروز مقابل نساجی دارد و از همین رو انتظار می رود محمود فکری با تمام مهره های در دسترسش، به مصاف تیم سابقش برود.

در دیدار هفته گذشته استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان، فکری دست به تصمیم غیرمنتظره ای زد و سیدحسین حسینی را به جای رشید مظاهری درون دروازه قرار داد که اشتباه حسینی روی گلی که به اشتباه وارد دروازه تیمش کرد، باعث شد انتقادات از او و فکری به اوج خود برسد.

با وجود اینکه گفته می شد فکری قصد دارد برای حمایت از سنگربان تیمش در این دیدار نیز از حسینی استفاده کند، اما در بازی امروز، رشید مظاهری درون قفس توری آبی پوشان قرار می گیرد تا پس از یک هفته غیبت، دوباره به سنگربان شماره یک تیمش تبدیل شود.

فکری در بازی قبلی تیمش را با سیستم 352 روانه میدان کرد و اتفاقا استقلال با این سیستم بازی قابل قبولی را ارائه داد. حالا این احتمال می رود فکری امروز نیز با آن سیستم پای به زمین مسابقه بگذارد. در این صورت، سیاوش یزدانی، عارف غلامی و محمد دانشگر سه مدافع تیم فکری خواهند بود که باید مقابل نساجی قرار بگیرند.

بابک مرادی در دقایق کوتاه حضورش در بازی با نفت، بسیار خوب ظاهر شد ومی تواند یک گزینه برای پست هافبک چپ باشد ولی فکری به محمد نادری اعتماد بیشتری دارد و از او در این پست استفاده می کند. مسعود ریگی پس از یک دیدار غیبت در ترکیب امروز تیمش حضور خواهد داشت.

مهدی مهدی پور نیز در کنار ریگی انجام وظیفه می کند. فرشید اسماعیلی که در بازی گذشته ستاره میدان بود، در برابر نساجی هم بازیکن ثابت تیمش خواهد بود. وریا غفوری کاپیتان آبی ها نیز در پست هافبک راست به میدان می رود.

با توجه به مصدومیت شیخ دیاباته و غیبت قطعی این بازیکن در بازی امروز، بازهم همچون دیدارهای گذشته این مهدی قایدی و ارسلان مطهری خواهند بود که به عنوان زوج خط حمله استقلال به زمین مسابقه خواهند رفت.

 

ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی:

رشید مظاهری – عارف غلامی – محمد دانشگر – سیاوش یزدانی – مسعود ریگی – مهدی مهدی پور – محمد نادری – وریا غوری – فرشید اسماعیلی – ارسلان مطهری – مهدی قایدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا