ورزشی

بازهم وی ای آر به سبک ایرانی! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دربی خوزستان میان صنعت نفت و فولاد امروز در آبادان برگزار شد. دیداری که برای دو تیم بسیار حائز اهمیت بود و صنعت نفت برای رسیدن به صدر جدول در پی کسب پیروزی بود و فولاد نیز برای جانماندن از کورس تیم های مدعی برای پیروزی به میدان آمده بود.

در دقیقه 66 این دیدار، یک اتفاق جنجالی رخ داد که داور 2 کارت زرد و یک کارت قرمز پس از آن، از جیب خود خارج کرد. در این لحظه، حرکت بازیکنان نفت از سمت چپ، با یک موقعیت برای بیت سعید همراه بود که ضربه ارسالی این بازیکن به روی دروازه را رضا خالقی فر به گل تبدیل کرد ولی کمک داور این دیدار به نشانه آفساید، این گل را مردود اعلام کرد.

اعتراض شدید بازیکنان صنعت نفت به تصمیم داور و تراکم بازیکنان در آن منطقه از بازی، باعث وقفه در جریان دیدار شد که در این بین، محسن فروزان دروازه بان فولاد یک کارت زرد دریافت کرد.

 

گویا رحیم حاجی پور کمک داور دیدار اعتقاد داشت قبل از اینکه بیت سعید توپ را به روی دروازه ارسال کند، محمدرضا غبیشاوی بازیکن آبادانی ها که در منطقه آفساید قرار داشت، روی توپ اثر گذاشته است و به همین دلیل، او این گل را نشانه آفساید مردود اعلام کرده است ولی در تصاویر تلویزیونی مشخص شد غبیشاوی هیچ تأثیری روی این توپ نگذاشته است.

در نهایت و پس از این تصمیم جنجالی، عبدالنبی پورخلف داور این دیدار پس از مشورت با کمک های اول و دوم خود و یک نوع VAR مشورتی و وطنی، در نهایت تصمیم کمک داور خود را رد و گل خالقی فر را صحیح اعلام کرد تا آبادانی ها در خانه با یک گل از حریف خود پیش بیفتند.

 

 

این اتفاق این بار با اعتراض نیمکت فولاد همراه شد و داور به اسماعیل قنبری مربی صنعت نفت یک کارت قرمز نشان داد و جواد نکونام نیز یک کارت زرد از داور این دیدار دریافت کرد. دیدار دو تیم در پایان با تساوی یک – یک به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا