ورزشی

این خلعت نیس، زیدانه! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سپاهان در روزی که ذوب آهن بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت، موفق شد در دربی اصفهان با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند و تا قبل از بازی استقلال و نساجی، به صدر جدول صعود کند.

در این دیدار، محرم نویدکیا در دقیقه 70 دست به تعویض زد و محمدرضا خلعتبری مهاجم کهنه کار خود را به جای محمد محبی به میدان فرستاد و تعویض طلایی نوید کیا پس از دقایقی تأثیرگذار عمل کرد.

در دقیقه 78 در حالیکه ذوب آهن فشار خود برای زدن گل تساوی را به حداکثر خود رسانده بود، سروش رفیعی صاحب توپ شد و با یک پاس عالی محمدرضا خلعتبری را که از زمین خودی تا دروازه حریف کسی را مقابل خودش نداشت، با شهاب گردان تک به تک کرد.

 

 

 

 

سنگربان ذوب آهن که برای تصاحب توپ به بیرون از محوطه جریمه آمده بود، در مصاف با خلعتبری قرار گرفت ولی این بازیکن کهنه کار با دریبلی زیبا و زیدانی، گردان را از پیش روی خود برداشت و در حالیکه تنها یک دروازه خالی از دروازه بان و قاسم حدادی فر را در مقابلش داشت، با از خود گذشتگی، توپ را به دانیال اسماعیلی فر رساند و او توانست به راحتی دروازه ذوب آهن را باز کند.

خلعتبری که استارتی 60 متری داشت، به خوبی توانست گردان را فریب داده و با دریبلی که به دریبل زیدانی معروف است، سنگربان ذوبی ها را از شرایط بازی خارج کند و همه چیز را برای گلزنی اسماعیلی فر مهیا کرد و او نیز به راحتی دروازه تیم سابقش را باز کرد تا سپاهان دو بر صفر از همشهری خود پیش بیفتد.

در نهایت سپاهان با نتیجه 3 بر یک از سد شاگردان رحمان رضایی گذشت تا صدر جدول به رنگ زرد دربیاید البته این صدرنشینی به نتیجه دیدار استقلال و نساجی بستگی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا