ورزشی

آقای فکری 250 میلیون نساجی را پس می‌دادی!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735881/4

زمان: 20:35  
1399/11/17

بازدید: 28,793

قائم مقام نساجی در واکنش به ادعای سرمربی استقلال:

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران نسبت به اتفاقات بین این باشگاه و محمود فکری به نکات جالبی اشاره کرد.

به گزارش “آلانه”، ایزد سیف‌الله‌پور پس از شکست نساجی مقابل استقلال و تداوم قعرنشینی این تیم گفت: به‌عنوان قائم مقام باشگاه و سخنگو باید از حق و حقوق باشگاه دفاع کنم. شما امروز شادی بعد از گل فکری را دیدید؟ مگر مربی ما نبود؟ نمی‌شود که من از حق و حقوق باشگاهم دفاع نکنم. صحبت‌های او درباره مصاحبه قبلی من بود، ولی من از او اسمی نبرده بودم،‌ چون بعد از فکری، فاضلی 14 روز زمان داشت تا تیم را جمع کند. بحث من در مورد کسانی بود که تیم را بستند. فاضلی دقیقاً 14 روز زمان داشت.

 

وی در ادامه گفت: شما مطمئن باشید ما تیم را جمع و‌ جور خواهیم کرد. به فکری هم گفتم که اخبار را غلط به او می‌رساند. کسانی که دور او هستند و فقط کارشان رساندن خبرهاست، اخبار را درست به فکری نرسانده بودند.

 

وی در مورد اینکه محمود فکری گفته بود باید مردانگی می‌کردید و بازیکنان نساجی را اول فصل حفظ می‌کردید، گفت: خیر، فکری گفته بود کردها مرد هستند، من هم گفتم که من از حق و حقوق باشگاه دفاع می‌کنم و تا روزی که هستم باید دفاع کنم. در مورد بحثی که گفته شده بود بازیکنان را باید نگه می‌داشتیم، آن زمان یکسری از بازیکنان قیمت‌شان نجومی بالا رفت و در این زمینه باشگاه مقصر نبود. ما خصوصی هستیم و در یک فصل 30 میلیارد تومان هزینه می‌شود. زورمان به باشگاه‌های دولتی نمی‌رسد. اصلاً معلوم نیست دیوان محاسبات و بازرسی کجا است. این پول‌ها از کجا می‌آید که بازیکن 10، 12 میلیاردی می‌گیرند. ما بخش خصوصی هستیم و باید ریال به ریال پاسخ بدهیم. تیم‌های دولتی هر چقدر دوست دارند هزینه می‌کنند. قرارداد فکری هم با ما مشخص است، اول فصل هم که از نساجی رفت 250 میلیون گرفت و از تیم ما رفت. خٌب 250 میلیون تومان را می‌دادی! به هر حال فوتبال است و ما آرزوی موفقیت می‌کنیم. من هیچوقت به خودم اجازه نمی‌دهم به کسی بی‌ حرمتی کنم، ولی دوست دارم دیگران هم فکر نکنند من حق ندارم از حقوق باشگاهم دفاع کنم.

 

سیف الله پور در واکنش به این سوال که علیرغم ادعای او در خصوص وضعیت مناسب تیم های دولتی، استقلال اکنون با مشکلات بزرگی مواجه است و بازیکنان نسبت به شرایط معترض هستند گفت: به هر حال خودتان هم می‌دانید قراردادها بالای 10، 12 میلیارد تومان است، دیر و زود دارد، ولی به نظرتان می‌شود تیم‌های دولتی محروم شوند؟ این اتفاقات فقط برای تیم‌های خصوصی است و بازیکنان به هر حال پول‌های‌شان را خواهند گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا