ورزشی

2 معضل بزرگ بازگشت گرت بیل به رئال مادرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735581/29

زمان: 15:50  
1399/11/16

بازدید: 10,037

گزارش مارکا

بازگشت گرت بیل به رئال مادرید برای این باشگاه دو معضل بزرگ را به همراه خواهد داشت.

به گزارش “آلانه”، گرت بیل که در تابستان و در یک انتقال پر سر و صدا با قرارداد قرضی و یک ساله از رئال مادرید به تاتنهام پیوست، تا به اینجا نتوانسته خود را به ترکیب اصلی تیم لندنی تحمیل کند و همچون آخرین فصول حضور در لوس بلانکوس اغلب یک نیمکت نشین بوده است.

 

 

 

 

در ابتدا به نظر می‌رسید که ستاره ولزی در تاتنهام کاملا خوشحال است و قصد دارد در تیم لندنی دوباره به روزهای خوش گذشته بازگردد اما داستان تکراری مصدومیت ها و پس از آن نیمکت نشینی در تیم جدید نیز برای او تکرار شده و بیل هرگز نتوانسته به فرم مورد نظر خود بازگردد.

او تا به اینجا شش بازی در لیگ برتر و سه بازی در دیگر رقابت ها به میدان رفته و سه گل نیز به ثمر رسانده اما به نظر نمی رسد تاتنهام قصد داشته باشد قرارداد قرضی او را تمدید کرده یا دائمی کند. در واقع ژوزه مورینیو تمایلی برای حفظ بیل ندارد و او باید به مادرید برگردد.

 

 

 

 

بازگشت گرت بیل برای رئال معضل بزرگی خواهد بود. از یک سو باید 17 میلیون یورو دستمزد او را به طور کامل تا ژوئن 2022 یعنی پایان قراردادش پرداخت کند و از سوی دیگر با خارج شدن بریتانیا از اتحادیه اروپا، اکنون بیل همچون وینیسیوس، رودریگو گوئس، ادر ملیتائو و کوبو سهمیه غیر اروپایی رئال محسوب می شود.

 

 

 

 

در واقع یا باید نام بیل از فهرست رئال خارج شود که در این صورت بدون اینکه بازی کند، دستمزدش را دریافت خواهد کرد یا جای یکی از بازیکنان خارجی را اشغال کند که در هر دو صورت، ایده ای به سود رئال نخواهد بود. باید دید سران باشگاه مادریدی در مورد بیل چه تدبیری می اندیشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا