ورزشی

11 بازیکن پرسپولیس برای تقابل با تراکتور

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل ماشین سازی در آزادی، اینبار مقابل دیگر نماینده تبریز و تیم مدعی تراکتور در استادیوم یادگار امام قرار خواهد گرفت.

 

یحیی گل محمدی که همچنان محمدحسین کنعانی زادگان مدافع میانی تیمش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، با همان ترکیب بازی برابر ماشین سازی آماده تقابل با شاگردان مسعود شجاعی خواهد شد و تیمش را به میدان می‌فرستد.

 

حامد لک که سابقه حضور در تراکتور را در کارنامه دارد، در این بازی نیز در ترکیب اصلی حاضر خواهد شد و برابر حمله وران حریف به دنبال حفظ دروازه تیمش خواهد بود.

 

سیدجلال حسینی اینبار هم کمال کامیابی‌نیا را به عنوان زوج دفاعی در کنار خود خواهد دید و دومین تجربه حضور در کنار هافبک دفاعی سرخ‌ها را به عنوان زوج قلب دفاعی پشت سر می‌گذارد. سعید آقایی دیگر بازیکن سابق تراکتور است که برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس مقابل تیمی که او را در قامت ستاره در فوتبال ایران مطرح کرد، حاضر می‌شود. در سمت راست دفاعی هم مهدی شیری برای دومین بازی بار دیگر در ترکیب اصلی حاضر خواهد شد.

 

در خط میانی احمد نوراللهی که هفته گذشته را با گلی سه امتیازی پشت سر گذاشت، با انگیزه بالایی مقابل خط میانی قدرتمند حریف حاضر می‌شود. نوراللهی سومین بازیکن ترکیب پرسپولیس است که سابقه حضور در تراکتور را در زمان دوران سربازی در کارنامه دارد. در کنار شمار هشت سرخ‌ها، میلاد سرلک که هفته گذشته با آسیب دیدگی جزیی از زمین خارج شده بود حاضر می‌شود.

 

سیامک نعمتی در سمت راست و به عنوان وینگر در این دیدار حاضر می‌شود و در سمت چپ هم احسان پهلوان به عنوان چهارمین بازیکن با سابقه حضور در تراکتور برای حریف قرار خواهد گرفت.

 

مهدی عبدی و وحید امیری نیز زوج خط حمله پرسپولیس در جدال با تراکتور خواهند بود.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک
سیدجلال حسینی
کمال کامیابی‌نیا 
مهدی شیری
سعید آقایی
احمد نوراللهی
میلاد سرلک
احسان پهلوان
سیامک نعمتی
وحید امیری
مهدی عبدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا