ورزشی

چراغ سبز رئیس لیون به بازگشت کریم بنزما

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، کریم بنزما از سال 2009 برای رئال مادرید بازی می کند. برای جذب او 35 میلیون یورو به لیون پرداخت شد و ستاره فرانسوی در 12 سال اخیر از بهترین مهره های رئال بوده است.

بنزما که به خصوص پس از جدایی کریستیانو رونالدو اوج گرفت و حالا پنجمین گلزن برتر تاریخ رئال است، یک سال و نیم دیگر قراردادش به اتمام می رسد و ممکن است آن را تمدید نکند. کریم جزیری مدیر برنامه های سابق بنزما در مصاحبه جدید خود فاش ساخت که کریم به بازنشستگی در لیون فکر می کند و از رئال جدا خواهد شد.

 

 

 

 

جزیری در مورد آینده بنزما گفت:« بازگشت بنزما به لیون؟ بله؛ صادقانه بگویم که این کاملا محتمل است. با بنزما مرتب در تماس هستم و حرف می زنیم. او همه بازی های لیون را تماشا می کند و به خصوص دوست دارد در گروپاما استادیوم(ورزشگاه جدید لیون از سال 2016) بازی کند.

لیون باشگاه محبوب اوست و همیشه بازگشت را در ذهن خود دارد. البته که جدایی از “رئال مادرید”، بزرگترین باشگاه دنیا سخت است ولی گذشت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. او می تواند با بازوبند کاپیتانی لیون از فوتبال خداحافظی کند.»

 

 

 

 

میشل اولاس رئیس باشگاه لیون هم مشتاق است تا کریم به باشگاه محبوبش برگردد و از این ایده استقبال کرد. او به رادیو مونته کارلو گفت:« می دانم که فصل قبل تماس هایی بین بنزما و مدیر ورزشی ما(جونینیو) برقرار شد و اگر شانسی برای بازگرداندن بنزما وجود داشته باشد، قطعا آن را بررسی خواهیم کرد. او هرگز در ورزشگاه جدید ما بازی نکرده و این برای هواداران ما نیز یک رویا محسوب می شود که کریم برگردد و در ورزشگاه جدید، با پیراهن لیون بازی کند. معتقدم همه چیز به نتایج رئال بستگی خواهد داشت.»

 

 

 

 

کریم بنزما هم اخیرا در واکنش به شایعات بازگشتش به لیون گفته بود:« من برای بهترین باشگاه دنیا بازی می کنم اما شاید روزی برای بازنشستگی به لیون برگردم اما زمانش حالا نیست.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا