ورزشی

پی اس جی روی اعصاب بارسا؛ جنگ روانی ادامه دار

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، از قرارداد لئو مسی با بارسا کمتر از 6 ماه دیگر باقیمانده و او همین حالا هم می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. مسی ماه گذشته در یک مصاحبه تایید کرد که تا پایان فصل برای تصمیم گیری در مورد آینده اش صبر خواهد کرد و نامزدهای ریاست بارسا خوشبین هستند که در صورت انتخاب، مسی را برای تمدید متقاعد کنند. گفته می شود سیتی یا پی اس جی مقصد بعدی مسی در صورت جدایی خواهد بود.

 

 

 

 

بدهی های کلان بارسا باعث شده تا کار تمدید با مسی بسیار دشوار شود و در واقع برای پرداخت دستمزد مسی باید وامی 100 میلیون یورویی اخذ شود.

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در مصاحبه اخیر خود گفت که برای مسی یک جا رزرو کرده اند تا مشخص شود باشگاه فرانسوی به جذب مسی به شکل جدی فکر می کند.

 

دوشنبه گذشته در کانال پلاس فرانسه جفری گارتیه هم ادعای جالبی را مطرح کرد؛ اینکه لیونل مسی، همسر، فرزندان و تمام خانواده اش در حال یادگیری زبان فرانسه هستند. او گفت که اگر قرار است مسی از بارسا به سیتی برود، پس به چه دلیل در حال یادگیری فرانسه است و اینطور نتیجه گرفت که مقصد بعدی او پاری سن ژرمن خواهد بود. گارتیه همچنین عنوان داشت که این اطلاعات از یک منبع نزدیک به مسی که بسیار قابل اعتماد است، به وی رسید و در آن جای تردید نیست.

 

 

 

 

خوان لاپورتا نامزد ریاست باشگاه بارسلونا در واکنش به اظهارنظر های سران پی اس جی در مورد مسی گفت که آنها چطور به خود اجازه می دهند به بارسا اینچنین بی احترامی کنند وقتی از قرارداد مسی هنوز شش ماه دیگر باقیمانده است.

 

شب گذشته نوبت به آنخل دی ماریا رسید تا در یک مصاحبه از احتمال بالای پیوستن مسی به پی اس جی حرف بزند که با واکنش فوری رونالد کومان روبرو شد. مربی هلندی بارسا در نشست خبری پس از بازی با گرانادا گفت که این مصاحبه ها بی احترامی به بارسا محسوب می شود.

 

 

 

 

 12 روز دیگر  به بازی حساس پی اس جی و بارسا در مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده و شاید تصادفی نیست که افرادی از داخل باشگاه پی اس جی و بازیکنان تیم به مساله انتقال لیونل مسی به پاریس اینچنین علنی دامن می زنند. 

جنگ روانی از سوی پاریسی ها خیلی زود شروع شده و هدف، راه رفتن روی اعصاب بارسلونا و دوست دارانش است. پی اس جی تشنه انتقام شکست 6-1 سال 2017 است و باید دید این حربه جواب خواهد داد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا