ورزشی

پاشایی: دو امتیاز از پرتاب اوت دستی گرفته ایم  

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، حسین پاشایی مربی پیکان به جای مهدی تارتار سرمربی تیم در نشست خبری پیش از مسابقه با ماشین سازی تبریز حاضر شد و در مورد بازی گفت: درگذشت پیشکسوت محبوب و دوست داشتنی  علی انصاریان را به جامعه بزرگ ورزش و خانواده محترم و مادر مکرمه اش تسلیت می گویم و  خدا روح انصاریان را شاد کند. آرزوی صبر و شکیبایی دارم برای خانواده اش و به خصوص مادرش. 

بخش بعدی صحبت های پاشایی در مورد شرایط فنی مسابقه و عملکرد ماشین سازی بود و افزود: در مورد بازی باید بگویم ماشین سازی بعد از تغییری که در کادر فنی اش داشت متحول شد و خیلی خوب و با کیفیت بازی می کند. این تیم جسورانه و پرتلاش در میدان حاضر می شود و نتایج این تیم در شان کیفیت و نوع بازی ماشین سازی نیست. می دانیم کار سختی مقابل این تیم داریم. پیکان هم تیم جوانی است که کیفیت خوبی در این فصل از خود نشان داده و ما روی نقاط ضعف و قوت حریف هم کار کرده ایم تا سه امتیاز را بگیریم.

از پاشایی در مورد دیدار برابر فولاد و تغییر ابعاد زمین هم پرسیده شد که او در واکنش به این سوال بیان کرد: در ورزش حرفه ای باید نگاه مان رو به جلو باشد و به گذشته فقط به عنوان تجربه نگاه می کنیم. مردم فوتبال فهم ما خودشان مسایل را تجزیه و تحلیل می کنند و بهترین قاضی هستند. ضمن اینکه با صحبت های آذری مدیرعامل محترم فولاد و اینکه شجاعانه عذرخواهی کرد، دیگر بحثی در مورد بازی با فولاد نداریم.

سوالی از مربی پیکان در این رابطه بود که پیکان چند امتیاز از پرتاب های اوت به دست آورده و او در واکنش به این سوال بیان کرد: تمام تیم هایی که از ما ایراد می گیرند که چرا از اوت دستی استفاده می کنیم خودشان آرزوی داشتن یک اوت انداز مثل نادر محمدی را دارند. برخی باشگاه ها برای جذب بازیکنی که خوب ضربه ایستگاهی می زند هزینه زیادی می کنند تا شروع مجدد خوبی در بازی داشته باشند اوت دستی هم یک شروع مجدد در بازی است. پیکان 2 امتیاز از روی پرتاب اوت دستی به دست آورده است و همه تیم ها هم می دانند که تاکتیک های متنوع و خوبی داریم. اوت دستی فقط یک شیوه برای رسیدن به منطقه خطر حریف است. بحث تاکتیکی نیست  و روی آن کار نمی کنیم. ما روی کار خودمان تمرکز می کنیم و به کار دیگر تیم ها کاری نداریم. بهتر است تیم ها بر روی کار خود متمرکز شوند و از تیم ما ایراد نگیرند. نادر محمدی فصل آینده خواهان خیلی زیادی خواهد داشت با توجه به شرایطی که فوتبال ما دارد، حتی تیم های بالای جدول هم صد درصد به دنبال جذب این بازیکن خواهند بود. پس نمی توان ایرادی گرفت و تا می توانیم از این حربه استفاده خواهیم کرد.

پاشایی در مورد بازی با پرسپولیس  در هفته آینده اظهار داشت: ما بازی به بازی پیش می رویم  اول می خواهیم در بازی با ماشین سازی به سلامت عبور کنیم و بعد برای بازی با پرسپولیس برنامه ریزی می کنیم.

وی در مورد هدف گذاری این فصل پیکان اظهار داشت: هدف گذاری تیم ما ین است که بهترین نتایج را برای باشگاه بزرگ پیکان کسب کنیم و با تمام توان تلاش خواهیم کرد که  در جدول لیگ رتبه خوبی کسب کنیم.

پاشایی درمورد مصدومان و محرومان تیمش اظهار داشت: محروم نداریم اما دو سه بازیکن ما مصدوم هستند که وضعیت آنها تا فردا برای بازی کردن مشخص خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا