ورزشی

نویدکیا: تمرکزمان را حفظ نکنیم، جایی در بین مدعیان نداریم

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن در دربی اصفهان اینطور حرف هایش را با تسلیت به جامعه فوتبال آغاز کرد: جا دارد از جانب کادر فنی و بازیکنان سپاهان درگذشت علی انصاریان را خدمت خانواده ایشان و جامعه ورزش تسلیت عرض کنم. امیدوارم واقعا راهکارهای دیگری را در پیش بگیریم که دیگر شاهد رخ داد چنین اتفاقاتی نباشیم. دو اتفاقی که در طی دوهفته گذشته برای جامعه ورزش و هنر کشور رخ داد، واقعا تأسف برانگیز بود. امیدوارم که بتوانیم بهتر و بهتر پروتکل ها را رعایت کنیم تا از این اتفاقات دیگر برایمان رخ ندهد.

سرمربی سپاهان سپس در رابطه با دیدار برابر ذوب آهن توضیح داد: واقعیت این است که بازی بسیار حساسی را هفته گذشته از دست دادیم؛ بازی که خیلی می‌توانست به ما کمک کند. از همین رو شانس اینکه اشتباه کنیم را نداریم.

 

ذوب‌آهن تیم خوبی است و در هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کرده، همچنین تغییرات زیادی نیز در این تیم اعمال شده که باعث بهتر شدن اوضاع این تیم شده است، ذوب‌آهن به همان نسبتی که در جدول جایگاه خوبی ندارد از لحاظ فنی شرایط خوبی دارد، نوع فوتبال این تیم خوب است و ممکن است برای هر تیمی خطرناک باشد. به خاطر همین باید با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم و تا جایی که می توانیم خلق موقعیت کنیم و مراقب ضدحملات تیم ذوب‌آهن نیز باشیم. در هر صورت همیشه دربی اصفهان جذاب بوده و امیدوارم فردا نیز همین اتفاق بیفتد و هر تیمی که شرایطش را دارد پیروز این دیدار باشد.

 

نویدکیا در خصوص اینکه نتایج سپاهان سینوسی بوده و چه زمانی کسب نتیجه در سپاهان به ثبات می‌رسد اینطور توضیح داد: این موضوع را قبول دارم، تیم‌های بزرگ برای اینکه موفق باشند هرچقدر که خوب بازی کنند دلیلی بر این نیست که نتوانند نتیجه بگیرند.

 

اوایل فصل به دلیل اینکه نوع بازی تیم سپاهان تغییر کرده بود به مشکل برخوردیم، با گذشت زمان به شرایط ایده‌آل رسیدیم و فکر می‌کنم شرایط تیم سپاهان نیز بد نبود. متأسفانه بازی هفته گذشته را از دست دادیم.

 

یک موضوع دیگر هم به دلیل نبود هواداران در استادیوم تمامی تیم‌ها با تمرکز بالای در زمین حاضر می‌شوند و فشاری روی آن‌ها نیست؛ چه مربیان و چه بازیکنان و به همین دلیل تیم ضعیف و قوی وجود ندارد؛ بارها در مورد این موضوع صحبت کرده ام و در شرایط کرونا تیمی قوی یا ضعیف نیست و هرتیمی شانس برد و باخت دارد. در مورد سوالی که پرسیده شده، قبول دارم و باید بتوانیم به همان نسبت که سعی می‌کنیم به خوبی فوتبال بازی کنیم نتایج خوبی نیز به دست آوریم و هوادارانمان را راضی نگه داریم.

نویدکیا در پاسخ به این سوال که سپاهان عملکرد خوبی داشته ولی تمرکز خوبی در زدن ضربات نهایی ندارد، بیان کرد: خب من این موضوع را قبول دارم. خب سپاهان در طی سال‌های گذشته نتوانست به عنوان قهرمانی دست یابد و این برای باشگاه سپاهان سخت بود.

 

سپاهان برنامه‌ریزی‌هایی داشت که به نتیجه نرسید. آقای استیماچ و ویسی را آوردند که به نتیجه نرسیدیم و با آقای کرانچار و قلعه نویی هم که هر کدام دو قهرمانی آورده بودند، نتیجه گرفته نشد. از همین رو فشار مضاعفی روی بازیکنان وجود دارد و می‌خواهند خوب بازی کنند و قهرمان شوند ولی باید این واقعیت را نیز قبول کنند که فقط بازی و تلاش مهم نیست. باید تمرکز خودشان را حفظ کنند.

 

اگر این موضوع را توانستیم عملی کنیم قطعا می‌توانیم در دیدارهای حساس بدرخشیم و در رقابت با تیم های بزرگ بمانیم و اگر نتوانیم نمی توانیم برای قهرمانی رقابت کنیم.

او در پایان گفت: امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی باشیم، سپاهان و ذوب‌آهن همیشه بایکدیگر رقیب بوده‌اند و هیچ‌گاه به چشم دشمن به‌یکدیگر نگاه نکرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا