ورزشی

لیورپول- لایپزیش؛ بازی رفت و برگشت در انگلیس؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735512/52

زمان: 10:35  
1399/11/16

بازدید: 2,731

ممکن است هر دو بازی رفت و برگشت بین دو تیم لیورپول و لایپزیش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در کشور انگلیس برگزار شود.

به گزارش “آلانه”، باشگاه لایپزیش منتظر است که ببیند آیا دولت آلمان به لیورپول اجازه خواهد داد برای دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا وارد این کشور شود یا خیر. با این حال دیلی میل مدعی شده که اقدامات اضطراری در این زمینه انجام شده و حتی برنامه ریزی شده که در صورت عدم مجوز حضور تیم کلوپ در آلمان، مسابقه در لندن برگزار شود.

 

 

 

 

در واقع اگر پایتخت کشور انگلیس برای این موضوع چراغ سبز نشان دهد، این بدان معنا خواهد بود که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر هر دو مسابقه خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را در انگلیس انجام خواهد داد؛ البته پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران.

 

 

 

 

گفتنی از کلیه پروازهای انگلیس به آلمان تا 17 فوریه لغو شده است و نکته مهم این که آن مسابقه دقیقاً یک روز قبل از این تاریخ برنامه ریزی شده است. از طرف دیگر دولت آلمان اصرار دارد که قانون وضع شده حتی در مهم ترین مسابقات نیز باید اجرا شود و هیچ تفاوتی وجود نخواهد داشت. در واقع دیلی میل ادعا می کند که اگر این تصمیم پابرجا باقی بماند ممکن است بازی رفت دو تیم به جای آلمان در کشور انگلیس و شهر لندن برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا