ورزشی

سیامک نعمتی در نقش کاکرو یوگا برابر شجاعی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735617/4

زمان: 17:47  
1399/11/16

بازدید: 16,471

تغییر پست سیامک نعمتی و حضور در فاز تهاجمی باعث شده تا این بازیکن در نقش ایده آل فرصت مناسبی برای ایجاد موقعیت گلزنی نیز داشته باشد و برابر تراکتور نیز شانس‌های خوبی داشت.

به گزارش “آلانه”، سیامک نعمتی که در بازی برابر تراکتور جزو یکی از بازیکنان خوب تیمش از نظر فنی و آماری بود، توانست در این بازی بارها در دوئل برابر بازیکن مقابل خود تیمش را در موقعیت برتری قرار دهد.

 

 

 

یکی از صحنه‌های جالب توجه این بازی که توسط دوربین امیرحسین خیرخواه ثبت شد مربوط به لحظه‌ای است که او قصد عبور از دو بازیکن تراکتور را دارد و بعد از آن خود را در موقعیت شوتزنی برابر دروازه حریف قرار می‌دهد. در شرایطی که مسعود شجاعی و اکبر ایمانی با قرار دادن پای خود در مسیر حرکت سیامک نعمتی قصد این را داشتند که مانع از حرکت وی شوند، این بازیکن خوش تکنیک با حرکتی جالب توجه توانست از این سد عبور کرده و بلافاصله با ایجاد موقعیت شوتزنی برابر محمدرضا اخباری تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

 

 

 

صحنه‌ای که از این زاویه خیلی از فوتبالدوستان را به یاد حرکت کاکرو یوگا، شخصیت جذاب کارتون فوتبالیست‌ها می‌اندازد که با اعتماد به نفس بالا در شرایط تکل دو بازیکن مدافع شوت خود را از آنها به قصد گلزنی عبور می‌دهد.

 

 

نعمتی در دیگر صحنه‌های بازی نیز توانسته بود شرایط خوبی برابر مدافعان حریف خصوصا در نیمه دوم شکل دهد و اینجا او را در موقعیت عبور از محمدرضا خانزاده، مدافع باتجربه حریف می‌بینید که علیرغم تکل بلند این مدافع اسبق حاضر در تیم ملی، او توانسته حرکت مثبتی را به نام خود کند تا آمادگی بالای خود را به رخ بکشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا