ورزشی

زاهدی نامزد بهترین لژیونر فوتبال اوکراین

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735542/56

زمان: 13:01  
1399/11/16

بازدید: 2,601

شهاب زاهدی برای تصاحب عنوان بهترین لژیونر فوتبال اوکراین، با دو بازیکن از شاختار رقابت خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، مراسم انتخاب بهترین های فوتبال اوکراین در سال 2020 روز دوشنبه 15 فوریه (27بهمن) برگزار می شود که در این میان، سه بازیکن برای تصاحب عنوان بهترین لژیونر فوتبال اوکراین با یکدیگر به رقابت می پردازند.

شهاب زاهدی بازیکن ایرانی تیم المپیک دونتسک که این روزها با مدیران تیم به مشکل برخورده و از تیم اصلی کنار گذاشته شده است، یکی از سه بازیکنی است که برای رسیدن به عنوان بهترین لژیونر فوتبال اوکراین باید با دو بازیکن شاختار دونتسک رقابت کند.

سایت sport 24 اوکراین درباره زاهدی نوشته است: او در تابستان 2019 به المپیک دونتسک پیوست. این بازیکن ایرانی به تدریج به یکی از مهاجمان خطرناک لیگ اوکراین تبدیل شد. او با هشت گل زده در رده نخست بهترین گلزنان لیگ اوکراین قرار دارد. او موفق شده است رکورد بیشترین گل زده برای المپیک در لیگ اوکراین را بشکند.

دیگر کاندیداهای کسب عنوان بهترین لژیونر فوتبال اوکراین، دو مهاجم شاختار دونتسک یعنی تایسون و سلیمان هستند که باید دید در نهایت از بین این سه نفر، کدامیک عنوان لژیونر برتر فوتبال اوکراین را کسب خواهد کرد.

شهاب زاهدی که در 6 ماه پایانی قراردادش با المپیک دونتسک قرار دارد، چندی پیش با مسئولان تیم زوریا لوهانسک به توافق رسید و حتی با این باشگاه نیز یک قرارداد ثبت کرد که این مسئله با عصبانیت مدیران تیم مواجه شد به نحوی که زاهدی از حضور در تمرینات تیم منع شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا