ورزشی

جلالی: استقلال هم نقطه مثبت و هم پاشنه آشیل دارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735529/41

زمان: 12:28  
1399/11/16

بازدید: 5,809

کسی را اخراج نمی کنیم ولی می خواهیم تیم را ترمیم کنیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید از دیدار برابر استقلال اثرات تمریناتی که برگزار کرده اند در مسابقه نمایان خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال حرف هایش را تسلیت مرگ میناوند و علی انصاریان آغاز کرد و گفت: روزهای خیلی دردناک را داریم، بهترین فرزندانمان را از دست می دهیم و این خیلی ناراحت کننده است. من به خانواده انصاریان و جامعه فوتبال تسلیت می گویم.

بخش بعدی صحبت های جلالی در مورد شرایط نساجی بود که دوست ندارد در سومین حضور او با سومین شکست مواجه شود و بیان کرد: حدود 2 هفته است که کارم را با نساجی شروع کردم و محور کارم شناخت بوده اما الان می توانم بگویم از تیمم شناخت دارم. انتظار دارم از این هفته اثرات کار و تمریناتمان را در بازی ببینیم. کاملا به شرایط واقف هستیم و بدون نگرانی آماده یک بازی خوب و پایاپای هستیم. فردا شاهد خواهید بود که بازیکنان نساجی حرف های زیادی خواهند داشت. کاملا به شرایط واقف هستیم ولی به جای نگرانی اقدامات لازم و مثبت را انجام می دهیم. ما نقشه راهی کشیده ایم و سعی می کنیم در همان مسیر جلو برویم. در این مسیر من کاملا به تیمم امیدوار هستم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص شرایط استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است، آنها نقاط مثبت و البته پاشنه آشیل هایی هم دارند. بدون شک فردا ما برای موفقیت بازی می کنیم.

 

جلالی در خصوص اینکه شناخت فکری سرمربی فصل گذشته نساجی مازندران از آن ها برای نماینده مازندران در بازی فردا مشکل ایجاد نمی کند، گفت: چیزی که فردا در نظر داریم حدود 50 درصد متفاوت تر از گذشته است.

از جلالی در مورد کنار گذاشته شدن چند بازیکن نساجی پرسیده شد و او در واکنش به این سوال اینطور توضیح داد: این موضوع در امتداد صحبت های قبلی ام است. در مسیری که داریم نیازمان را بررسی می کنیم. ما کسی را اخراج نمی کنیم ولی می خواهیم تیم را ترمیم کنیم. برخی از بازیکنان که کنار ما نیستند زحمت کشیده اند ولی مکلف هستیم نسبت به تیممان مسئول باشیم و به سمت موفقیت برویم. من در نساجی تنها نیستم، چون یک باشگاه پشت ما است. رضا حدادیان به عنوان مالک تمام و کمال پشت این تیم است. با وجود مشغله هایی که وی دارد هر روز جلسات تلفنی و حضوری داریم. یک شهر به این تیم نگاه و عشق دارد به همین دلیل کاملا به این تیم امیدوار هستیم.

جلالی در خصوص مصدومان تیمش برای بازی با استقلال گفت: متاسفانه مصدوم زیاد داریم. امیدوار بودیم قائد رحمتی به این بازی برسد ولی احتمالا او  را در اختیار نداریم. نظری هم به دلیل مصدومیت حدود 2 ماه در تیم ما حضور ندارد ولی خوشبختانه محرومی نداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا