سیاسی

باید تکلیف خود را روشن کنیم که چه چیزی را می‌خواهیم اصلاح کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، ابراهیم اصغرزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب در ارتباط مجازی در همایش مردم و انتخابات ۱۴۰۰ گفت: امروز اصلاح طلبان به چند دسته تقسیم شده اند، گروهی دولت آقای روحانی را نقد می‌کنند و گروهی هم وقتی اسم دولت روحانی می‌آید، دهانشان آب می‌افتد.

او افزود: اگر قبول کنیم یک پایه اصلاح طلبی اسلام رحمانی است، پایه دیگر آن قانون اساسی است؛ به عنوان اصلاح طلب یک قانونی را گرفتیم و پذیرفتیم که می‌توانیم با مردم ارتباط بگیریم و تاثیرگذار باشیم، پس نباید توجیه گر وضعیت موجود باشیم.

اصغرزاده ادامه داد: باید مردم را به این امید برسانیم که اگر صحبت از اصلاح طلبی می‌کنیم، باید بگوییم کدام بخش را می‌خواهیم اصلاح کنیم و از کدام ظرفیت‌های قانون می‌خواهیم استفاده کنیم.

او افزود: برخی می‌گویند اصلاح طلب خوب اصلاح طلب مرده است و حق ندارد نسبت به هیچ موضوعی اظهار نظر کند و به دنبال درجه بندی شهروندان با معیار‌های خودشان هستند.

اصغرزاده عنوان کرد: قرار است مردمی را پای صندوق‌های رای بیاوریم که آحاد جامعه هستند و قشر‌ها و طبقات مختلف جامعه را در بر بگیرند همه اصناف را شامل می‌شود.

او همچنین گفت: باید تکلیف خود را روشن کنیم که چه چیزی را می‌خواهیم اصلاح کنیم و تا کجا توانایی اصلاح داریم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان گفت: ما طرفدار اسلام و انقلابیم و قصد داریم در انتخابات شرکت کنیم؛ هر بحثی از اصلاح طلبی نوین که قادر نباشد حرف مردم را بزند باطل و ناقص است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا