ورزشی

مهرداد طهماسبی؛ دوباره مرد شماره یک می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735374/34

زمان: 14:29  
1399/11/15

بازدید: 2,370

نساجی در حالی مهیای بازی با استقلال می شود که به نظر می رسد مجید جلالی در این بازی از مهرداد طهماسبی در چارچوب دروازه بهره خواهد برد.

 

به گزارش “آلانه”، در هفته های سپری شده نیما میرزازاد بیشتر مرد شماره یک نساجی بوده و در اکثر بازی های این تیم به میدان رفت؛ البته پیش از بازی با استقلال مهرداد طهماسبی فرصت این را پیدا کرد که در بازی با فولاد – پیکان و هم چنین پرسپولیس درون دروازه نساجی قرار بگیرد.

 

هفته پیش و بعد از شکست نساجی در برابر ذوب آهن یکی از بازیکنانی که مورد غضب مجید جلالی قرار گرفت نیما میرزازاد بود. او بعد از بازی در مصاحبه با خبرنگاران رفتاری از خود بروز داد که موجب عذرخواهی باشگاه نساجی شد و به نظر می رسد در اختیار باشگاه قرار گرفته است و در تمرینات اینروزهای نساجی حضور ندارد.

 

مهرداد طهماسبی که حضور در چند تیم لیگ برتری از جمله فولاد و صبای قم به میدان رفته در بازی های این فصل نساجی مرتکب یکی دو اشتباه فاحش شد؛ روی گل پاتوسی در بازی با فولاد و گل اول پیکان؛ حالا بازی با استقلال فرصت خوبی برای این دروازه بان باتجربه است که دوباره خودی نشان دهد و خیال نساجی را از بابت دروازه راحت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا