ورزشی

مهاجری و مس اسیر کووید لیگ یک!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735388/1

زمان: 15:14  
1399/11/15

بازدید: 2,760

مس کرمان در شرایطی دشوار هفته دوازدهم را پست سر گذاشت.

به گزارش “آلانه”، تیم مس کرمان در هفته دوازدهم لیگ دسته یک میهمان تیم بادران بود. با توجه به جایگاه جدولی دو تیم در رده‌های هشتم و دوم، این مسابقه از حساسیت بالایی برخوردار بود. مس کرمان که با امتیاز مساوی با هوادار و به دلیل تفاضل کمتر در رتبه دوم حضور داشت، به دنبال کسب برد بود تا از نظر امتیازی، تساوی را حفظ کند.

 

مس برای رسیدن به هدف خود خیلی زود دروازه حریف را باز کرد. در دقیقه ۱۸ روی اشتباه دروازه‌بان بادران و فرصت‌طلبی بابا محمدی، این بازیکن موفق شد گل اول مس کرمان را به ثمر رساند و تیمش را در تهران پیش بیندازد. در ادامه کار اما شرایط به گونه ای دیگر رقم خورد و مسی ها که رضا مهاجری، سرمربی خود را به دلیل ابتلا به کرونا برای دومین هفته متوالی در کنار خود نداشتند، در نیمه دوم قافله را به حریف باخته و با دریافت دو گل، برد را با باخت عوض کردند.

این شکست در حالی برای مس رقم خورد که همان گونه که اشاره شد، این تیم دو هفته است که سرمربی خود را روی نیمکت ندارد و علاوه بر آن، با 6 غایب مقابل بادران صف آرایی کرد. پیام ملکیان، علیرضا حیدری و وحید اسماعیل بیگی 3 بازیکن تیم مس در بازی با بادران به دلیل ابتلا به کرونا حضور نداشتند و به جز این بازیکنان، سلمان بحرانی، حسین حیدری و محمود شفیعی(که از ابتدای فصل مصدوم است) 3 بازیکن دیگری بودند که مس در هفته دوازدهم آنها را در اختیار نداشت.

 

به این ترتیب نماینده کرمان در شرایطی بسیار دشوار مغلوب حریف خود در تهران شد و در روزی که هوادار حریف خود را شکست داد و 24 امتیازی شد، مس با 21 امتیاز در رده دوم باقی ماند. نماینده کرمان که فصل گذشته شانس زیادی برای صعود داشت اما این اتفاق رخ نداد، بار دیگر در این فصل عزم خود را برای صعود به لیگ برتر جزم کرده اما با وجود کسب نتایج خوب و حضور در بالای جدول، شرایط فعلی این تیم باعث شده تا نتایج نارنجی پوشان به شدت تحت الشعاع قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا