ورزشی

عرب: اتفاقی را رقم زدم که در فوتبال کیش بی‌سابقه بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735367/41

زمان: 13:57  
1399/11/15

بازدید: 6,992

رای داشت ولی نه به صورت رسمی؛

مشاور جدید دبیر کل فدراسیون در امور استان‌ها می گوید از اینکه کیش در مجمع فدراسیون فوتبال صاحب رای شده،

به گزارش “آلانه”، امیرعرب در حکمی از سوی نبی دبیر کل فدراسیون به عنوان مشاور دبیرکل فدراسیون در امور استان‌ها انتخاب شد. او که پیش تر در راس هیئت فوتبال جزیره کیش فعالیت کرده، در مورد سوابق خود در گفتگویی با ما اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد و گفت: در زمانی که آنجا را تحویل گرفتیم، فوتبال کیش حرفی برای گفتن نداشت. کلا 6 تیم وجود داشت ولی این 6 تیم را به 13 ، 14 تیم رساندیم. با هزینه‌های شخصی در رده نونهالان، نوجوانان و جوانان لیگ برگزار کردیم.

مشاور دبیر کل فدراسیون ادامه داد: به هر حال برخی جابجایی ها روندمان را کند کرده بود، اما از کارهای مهمی که بنده به یاری خدا برای کیش انجام دادم این بود که کیش در هر مجمعی رای رسمی نداشت. درست است که رای می داد؛ ولی رسمی نبود که با پیشنهاد بنده به آقای نبی و پیگیری های پی در پی آقای نبی، باعث شد که اسم کیش در اساسنامه بخورد. این یک کاری بود که ماندگار شد و جا دارد اینجا از آقای بهاروند و نبی تشکر کنم که کمک کردند این اتفاق برای کیش رخ بدهد. به امید خدا مجمع هم به خوبی و خوشی برگزار شود و کسی که حقش است ریاست فدراسیون را برعهده بگیرد.

او سپس در پاسخ به این سوال که خودش دیگر در مجمع فدراسیون فوتبال رایی ندارد، توضیح داد: نه من دیگر رایی ندارم و از این بابت خیلی برای کیش و اتفاقی که برایش افتاده خوشحالم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا