ورزشی

سولسشر: بازیکنانم تا آخرین دقیقه بی رحم بودند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد شب گذشته با به ثمر رساندن 9 گل برابر ساوتهمپتون با رکورد برد با بیشترین اختلاف گل در لیگ برتر، برابر شد.

 

سولسشر از دیدن بی رحمی شاگرادنش در زده 9 گل و در هم شکستن ساوتهمپتون بسیار خوشنود است. در دقیقه 2 بازی، الکساندر یانکوویتز، هافبک ساوتهمپتون، به دلیل خطای شدیدی که روی اسکات مک تومینی با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد.

۱۰ نفره شدن ساوتهمپتون به شیاطین سرخ کمک کرد تا با به ثمر رساندن 9 گل در دیدار دیشب، با رکورد بیشترین گل زده در لیگ برتر در یک بازی برابر شوند، رکوردی که تنها در دو بازی دیگر تکرار شده است.

 

هفت بازیکن مختلف در دیدار دیشب برای منچستریونایتد گلزنی کردند و سولسشر از دیدن اینکه بازیکنان یونایتد پس از راحت شدن خیالشان از گرفتن سه امتیاز بازی هم دست از حمله نکشیدند، بسیار خوشحال بود.

 

 

سولسشر گفت: “آنها بی رحم بودند و تا پایان ادامه دادند. هری مگوایر، ویکتور لیندلوف، داوید دخیا و اسکات خیلی سریع توپ را به زمین حریف می فرستادند، آنها باز هم بیشتر و بیشتر گل می خواستند.

 

 وقتی فوتبال بازی می کنید، باید بیشترین نتیجه را از آن بگیری.آنها جوری بازی کردند که انگار این آخرین بازی آنها بود. از تک تک آنها راضی هستم.

چیزی که من خیلی دوست داشتم، اشتیاق و عطشی بود که به انجام کار درست، بهتر شدن و تمرین عادت های خوب داشتند. این تنها راه بهتر شدن و پیشرفت است.

می توانید ببینید ما روی خیلی چیزها داریم کار می کنیم. می خواهیم که کمی غیرقابل پیش‌بینی باشیم. بازیکنان به شکلی عالی این کار را انجام دادند.

 

بعضی اوقات وقتی با تیمی 10 نفره بازی می کنید، آنها عقب می نشینند و دفاع می کنند. ما مدام منطقه بازی را عوض کردیم و توپ را به پست دفاع آنها رساندیم و حرکات خوبی داشتیم. آنطوری که باید بازی می کردیم، بازی کردیم.”

 

منچستریونایتد با این برد در صدر جدول با منچسترسیتی هم امتیاز شد، هر چند شاگردان پپ گواردیولا دو بازی کمتر از شیازین سرخ انجام داده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا