ورزشی

رویارویی یحیی با سخت ترین حریف از نظر آماری

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735366/1

زمان: 13:45  
1399/11/15

بازدید: 8,107

سرمربی پرسپولیس مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که بیشترین شکست را در دوران مربیگری مقابل آن متحمل شده است.

به گزارش “آلانه”، تیم پرسپولیس فردا میهمان تراکتور خواهد بود. شاگردان یحیی گل محمدی که فصل گذشته با یک گل مغوب تراکتور در تبریز شدند، کار سختی برای کسب سه امتیازی دارند که به شدت در جدول رده بندی به آن نیاز دارند. البته این رویارویی، یک چالش شخصی دشوار هم برای خود گل محمدی خواهد بود چرا که سرمربی پرسپولیس مقابل تیمی قرار می گیرد که بیشترین شکست را در دوران مربیگری مقابل آن متحمل شده است.

بازی فردا، چهاردهمین بازی خواهد بود که یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی مقابل تراکتور قرار می گیرد. او در دوران سرمربیگری از هیچ تیمی به اندازه تراکتور شکست نخورده است. سرمربی پرسپولیس در ۱۳ تقابل قبلی خود با تراکتور فقط دو برد کسب کرده که آخرین برد مربوط به فصل گذشته است که یحیی به طلسم شش ساله خود پایان داد. گل محمدی در ۷ بازی از تراکتور شکست خورده و چهار تقابل هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

 

یحیی گل محمدی با حضوری موفق روی نیمکت نفت تهران، پرسپولیس و در نهایت ذوب آهن در سال 96 هدایت تراکتور را بر عهده گرفت و در شرایطی که این تیم از حضور در نقل و انتقالات محروم بود، روزهای سخت و پرحاشیه‌ای را در تبریز پشت سر گذاشت و عمر مربیگری‌اش در تبریز بعد از نیم فصل پایان یافته و ساغلامِ ترکیه ای جانشین او شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا