ورزشی

دستگیری پسر ژرژ وه‌آ در پارتی زیرزمینی در پاریس

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شب گذشته با شکایت همسایگان از سر و صدا، ماموران پلیس در ساعت 3:20 بامداد به خانه ای در منطقه هشت پاریس، که از مناطق شیک و گرانقیمت این شهر است، رفتند و با باز شدن در آپارتمان، مجریان قانون با یک مهمانی زیرزمینی مواجه شدند که برگزارکنندگان‌اش به وضوح ممنوعیت های عبور و مرور و همچنین قوانین سخت گیرانه بهداشتی که برای پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا در فرانسه اجرایی شده است را فراموش کرده و زیر پا گذاشته بودند.

 

 

در میان هشت جوانی که قصد فرار از دست پلیس را داشتند، ژرژ وه‌آ جونیور، فرزند ژرژ وه‌آ، مهاجم سابق میلان که بعدها رییس جمهور لیبریا شد، نیز حاضر بود.

به گزارش پلیس فرانسه، این جوان 33 ساله که سابقه بازی در تیم ب پاری سن ژرمن را نیز دارد، از شدت مصرف الکل در حال طبیعی نبود و با تکان دادن پاسپورت دیپلماتیک خود جلوی صورت ماموران پلیس به آنها فحاشی می کرد.

 

وه‌آ جونیور نیز مثل دیگر حاضران در آن مهمانی به جرم قانون‌شکنی و عدم رعایت محدودیت های مربوط به بهداشت و سلامت بازداشت شد. او همچنین به دلیل فحاشی به ماموران پلیس با اتهام توهین و مقاومت در برابر پلیس نیز روبه‌رو بود و به همراه دیگر دوستان خود به کلانتری 8 پاریس منتقل شد.

 

البته وه‌آ جونیور واقعا از پاسپورت و مصونیت دیپلماتیک برخوردار است و سفارت لیبریا تایید کرده که فرزند یاغی ژرژ وه‌آ صبح روز بعد از کلانتری آزاد شده.

مقامات سفارت لیبریا با کوچک جلوه دادن خطاهایی که از وه آ جونیور سر زده گفته اند: “فقط کمی سر و صدای شبانه بود. یک جوان 33 ساله که جشن گرفته بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا