ورزشی

جامعه ورزش و هنر پیگیر سلامتی انصاریان

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، علی انصاریان سیزدهمین روز ابتلا به ویروس کرونا را در حالی سپری می‌کند که اکسیژن خون او به شدت کاهش یافته و ضربان قلب نیز افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که تیم پزشکی انصاریان، وضعیت وی را «ناپایدار» توصیف کرده اما رخ دادن آمبولی ریه هم برای این بازیکن رخ نداده تا همچنان امیدواری برای وضعیت او وجود داشته باشد.

 

دیروز (سه شنبه) بسیاری از اهالی فوتبال و هنر با حضور در بیمارستان فرهیختگان جویای حال علی انصاریان شدند اما امروز بیمارستان خلوت تر است. ساعتی پیش ویدیویی یک دقیقه ای از صحبت های مادر انصاریان منتشر شد که در آن از مردم می‌خواست که برای پسرش دعا کنند. این ویدیو به شدت کاربران فضای مجازی را تحت تاثیر قرار داده است.

 

 

چهارشنبه 1399/11/15

 

16:00 – شب گذشته یک نفر که مدعی پزشکی به سبک طب سنتی بود، در بیمارستان فرهیختگان حضور یافت و از پزشک او درخواست که انصاریان را معالجه کند. او می‌گفت: «این که من دیدم می‌شود کاری کرد که 48 ساعته بلند شود و راه برود. ما اگر دارویمان را ببریم احتمال دارد، نمی‌دانم… ما با خانواده اش صحبت کردیم اما دکتر بیهوشی اجازه نداد.»

 

15:35 – مراسم مجازی دعای پر فیض توسل برای شفای بیماران به ویژه پیشکسوت فوتبال ایران، علی انصاریان برگزار خواهد شد.

 

 

15:30 – واکنش حسین ماهینی به وضعیت علی انصاریان: خدایا اگه الان معجزه نکنی، پس کی موقعشه؟

 

 

14:45 – اکانت های شخصی ما برای این نیست که اولین نفر در انتشار خبر مرگ دیگران باشیم.

 

13:50 – مادر علی انصاریان در گفتگو با صداوسیما:
 سلام عرض می کنم به همه هموطنانم در هر کجا که هستند. از همه تشکر می کنم. فقط علی را دعا کنید و از خدا بخواهید. دیشب خواب دیدم دو ستاره را که یکی سفید بود و یکی سبز. علی گفته فقط منتظرم و ادامه دهید دعا را من بلند می شوم.
 امروز روز تولد مادرم حضرت زهراست. به پهلوی شکسته اش، به ناله های دل زینب، به صورت سیلی خورده مادرم حضرت زهرا قسم می‌دهم همه دعا کنید، چون خواب دیده ام.

 

12:05 – اژدری داماد خانواده انصاریان: وضعیت علی انصاریان مثل 24 ساعت گذشته است؛ نه بهتر شده و نه بدتر. وقتی شایعاتی که می‌سازند را می‌شنویم، زانوهایمان خالی می‌شود.

 

11:45 – شب گذشته نیما نکیسا تا بامداد روز چهارشنبه در بیمارستان حضور داشت و پیگیر وضعیت انصاریان بود. او در گفتگو با طرفداران انصاریان که مقابل در بیمارستان فرهیختگان تجمع کرده بودند، گفت: «حال او خوب است».

 

11:30 – روزنامه ایران ورزشی ادعا کرده که تست کرونای همکاران مهرداد میناوند و علی انصاریان «منفی» بوده است.

 

 

11:00- دکتر هاشمیان: وضعیت جسمانی انصاریان و پیشرفت بیماری این پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنان وخیم، ناپایدار و نگران کننده است. ۱۰۰ درصد ریه‌های انصاریان درگیر ویروس شده است. سطح اکسیژن خون انصاریان مدام در حال تغییر است.

 


 

22:00 – وضعیت انصاریان بسیار بحرانی است. سطح اکسیژن خون انصاریان بین ۵۰ تا ۶۰ درصد است. با درخواست دکتر هاشمیان تجهیزاتی را برای بهبود شرایط او به بیمارستان آورده اند.

 

 

21:22 – اینجا بیمارستان فرهیختگان؛ همه منتظر خبر خوب.

 

 

 

 

21:00 – دقایقی پس از خانواده انصاریان، یک نفر که ادعا می‌کرد پزشکی از بیمارستان دانشوری است، وارد بیمارستان شد. او می‌گوید که تجهیزاتی را برای نجات پیشکسوت فوتبال ایران آورده است.

 

20:30 – اعضای خانواده علی انصاریان دقایقی قبل خود را دوباره به بیمارستان رساندند.

 

18:40- علی کریمی در جمع مردمی که مقابل بیمارستان هستند، حضور پیدا کرد و از مردم خواست همچنان دعا کنند. کریمی عنوان کرد یک ساعت پیش  انصاریان به هوش  آمده و سطح اکسیژن روی 70 الی 80 بوده است.

18:24- تعدادی از بانوان در مقابل بیمارستان فرهیختگان دست به آسمان بلند کردند و برای شفای او دعا می‌کنند.

18:10- مجددا پشت درهای بیمارستان فرهیختگان ازدحام هوادارانی که نگران و جویای حال علی انصاریان هستند، صورت گرفته است.

 

 

 

 

17:00 – حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل اسبق پرسپولیس در بیمارستان حضور دارد.

 

16:40 – دکتر هاشمیان، پزشک معالج علی انصاریان در گفت و گو با همشهری: من مدام بالای سر انصاریان هستم و فوت ایشان را تکذیب می کنم.

 

15:57 – یک پزشک که از کاشان به تهران آمده ادعا می‌کند که می‌تواند انصاریان را درمان کند. این ادعای عجیب در حالی مطرح شده که بهنام ابوالقاسم پور با او صحبت کرد و گفت اینجا تمام نخبه های پزشکی ایران حضور دارند.

 

 

 

15:30 – احمدرضا عابدزاده با چهره مغموم و ناراحت در بیمارستان فرهیختگان.

 

14:48 – مادر علی انصاریان با ویلچر به اتاق انصاریان برده شد تا در این لحظات سخت همراه فرزندش باشد.

 

14:36 – حسین کاظمی و علیرضا منصوریان وارد بیمارستان شدند. چشمان خیس حسین کاظمی همه را تحت تاثیر قرار داده است. لحظاتی ناراحت کننده در بیمارستان در جریان است.

 

 

14:33 – باوجود تلاش مسئولین برای بیرون کردن مردم از بیمارستان اما همچنان عده زیادی از طرفداران انصاریان در بیمارستان فرهیختگان حضور دارند؛ به امید معجزه.

 

 

14:14 – مادر علی انصاریان که صبح امروز در اتاق دیگری از بیمارستان بستری بود، پس از گذشت ساعتی از ترک کردن بیمارستان فرهیختگان، وارد بیمارستان شد؛ گریه و ناله های او همه حاضران را تحت تاثیر قرار داده است.

 

 

 

14:00 – علی پروین، اسطوره و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس نیز لحظاتی پیش با حضور د‌ر بیمارستان پیگیر وضعیت شاگرد سابق خود شد.

 

13:32 – بهنام ابوالقاسم پور پس از عیادت از علی انصاریان به حاضران که اغلب چهره های هنری و ورزشی بودند گفت که انصاریان اوضاع وخیمی دارد و حضور مردم کمکی به او نمی‌کند و بهتر است که بیمارستان را ترک کنند.

 

13:31 – تیم پزشکی جدیدی در راه بیمارستان فرهیختگان هستند تا به وضعیت علی انصاریان رسیدگی کنند.

 

13:30 – با اصرار مسولین بیمارستان فرهیختگان مردم از محوطه این بیمارستان به بیرون هدایت شدند

 

13:25 – بیتا سحرخیز، نسرین مقانلو، میرطاهر مظلومی و… از جمله بازیگرانی هستند که خود را به بیمارستان فرهیختگان رسانده اند.

 

 

13:20 – جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری مدیرعامل و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در بیمارستان حضور دارند. آن ها برای دقایقی با علی کریمی و نیما نکیسا گفتگو کردند.

 

13:12 – علی کریمی و‌ بهنام ابوالقاسمپور لحظاتی پیش با هماهنگی با مدیریت بیمارستان و پزشک راهی بخش بستری علی انصاریان شدند تا از نزدیک جویای حال و شرایط وی شوند.

 

12:45 – احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران یکی از افراد حاضر در بیمارستان بود که جویای حال وی شد. با این حال در اتفاقی تاسف برانگیز برخی از حاضران در‌ بیمارستان از وی تقاضای عکس یادگاری داشتند که با ناراحتی عابدزاده نیز همراه شد و وی خواست که در این شرایط رفتار اجتماعی مناسب انجام شود.

 

12:30 – دکتر هاشمیان با اعلام این موضوع که شب گذشته به طور کامل ریه انصاریان را شستشو داده‌اند، از وخامت دوباره ریه او از شب گذشته خبر داد.

 

12:15 – نیما نکیسا دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی نیز لحظاتی پیش وارد محوطه بیمارستان شد و از نزدیکان انصاریان جویای احوال وی شد.

 

12:00 – علی کریمی، بهنام ابوالقاسم پور، بهزاد غلامپور، مهدی امیرآبادی، ناصر محمد خانی و چند چهره سینمایی از جمله افرادی هستند که با حضور در بیمارستان پیگیر وضعیت علی انصاریان هستند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا