ورزشی

ادعای عجیب در مورد انتقال پدری به بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بارسلونا فصل جاری چندان رضایت بخش کار نکرده است و در لالیگا شانس بالایی برای قهرمانی ندارد و فینال سوپرکاپ را هم به بیلبائو باخت.

 

 

 

 

در فصلی که بارسا هنوز رئیس ندارد و تغییر و تحولات زیادی را روی نیمکت و نیز در مجموعه بازیکنانش داشته، شاید بهترین خبر، ظهور یک هافبک 17 ساله به نام پدری گونزالس بود. بازیکنی که نوامبر گذشته قدم در 18 سالگی گذاشت.

بارسا زمستان گذشته بود که پدری را در رقابت با رئال با 5 + 1 میلیون یورو از لاس پالماس جذب کرد. پدری در تیم سابقش تا پایان فصل ماند و از تابستان به بارسا اضافه شد.

 

 

 

 

رقم نهایی انتقال پدری به بارسا اما می تواند چند برابر شود. این را آنخل رامیرز رئیس لاس پالماس به رسانه ها گفت:« همه فکر می کنند ما پدری را با 5 میلیون یورو به بارسا فروختیم ولی این رقم می تواند به 30 تا 35 میلیون یورو هم برسد و بر اساس یکی از بندها ما 5 میلیون یورو نیز اخیرا از بارسا دریافت کردیم تا فعلا رقم انتقالش 10 میلیون یورو شود.»

 

اسپورت اما به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا گزارش داد که این رقم نهایت به 20 میلیون یورو خواهد رسید و نه 30 تا 35 میلیون یورو.

 

 

 

 

بر اساس عملکرد پدری در بارسلونا و نیز بازی های ملی، بند های متغیر قرارداد او فعال خواهند شد و با توجه به درخشش فوق العاده پدری و اعتمادی که کادر فنی به او دارد، کاملا بدیهی است که در پایان فصل بارسا مجبور شود تا 5 میلیون یوروی دیگر نیز به لاس پالماس پرداخت کند. پدری تقریبا به بازیکن فیکس بارسا تبدیل شده و رسیدن او به حد نصابی مشخص از حیث تعداد بازی، بارسا را مجاب به پرداخت مبالغی بیشتر به باشگاه سابقش خواهد کرد.

ملی پوش شدن پدری هم بندهای دیگری را فعال خواهد کرد. او هنوز از سوی لوئیس انریکه به تیم ملی اسپانیا دعوت نشده ولی این یک اتفاق قریب الوقوع است

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا