ورزشی

گلایه‌های داوران فوتبال در جلسه با بهاروند و نبی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735219/39

زمان: 16:30  
1399/11/14

بازدید: 3,977

جمعی از داوران و کمک داوران فوتبال امروز با سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال دیدار کردند.

به گزارش “آلانه”، جمعی از داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال امروز با حضور در محل فدراسیون با حید بهاروند سرپرست، مهدی محمدنبی دبیرکل و علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری فدراسیون دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های بی منت جامعه داوری بر حمایت قاطع فدراسیون از آنان تاکید کرد و  گفت: داوران از دیرباز مورد احترام آحاد مردم و علاقمندان فوتبال بوده اند و این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.خوشبختانه امروز هم داوران شایسته فراوانی در خانواده داوری داریم و قطعا فدراسیون فوتبال در مسیر توسعه مباحث مرتبط در کنار این عزیزان است.

وی افزود: یاد داوران پیشکسوت فوتبال ایران به خیر، یاد نامدارها، نصیری‌ها و صالحی‌ها که از میان ما رفتند و عرض ادبی هم خدمت سرورانی که امروز در میان ما هستند داریم. شما امروز پیراهن مقدسی را برتن دارید و قطعا شایستگی پوشیدن آن را هم داشته اید.

 

 

 

در ادامه مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال هم در جلسه با داوران عنوان کرد: جامعه فوتبال قدردان زحمات همه جانبه شما عزیزان است که به رغم محدودیت‌ها مسئولیت خطیر قضاوت را برعهده دارید. شکی نیست که نگاه شما عزیزان به داوری و قضاوت مسابقات قلبی است و با عشق و علاقه خود داوری می‌کنید و معنویت را در اولویت کاری قرار داده‌اید.
نبی خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال با همه توان تلاش می کند که با حمایت همه جانبه همواره حامی و همگام داوران باشد. اگر زمانی نکته ای و درد دلی داشتید، فدراسیون فوتبال با همه وجود شنونده خواهد بود و در صدد رفع مشکلات خواهیم بود.

در ادامه، سیدمهدی سیدعلی، محمدرضا منصوری، موعود بنیاد‌ی‌فر، بیژن حیدری، اشکان خورشیدی، علیرضا ایلدروم، علی صفایی و سعید قاسمی که در این نشست حضور داشتند به بیان دیدگاه‌های خود درباره موضوعات مختلف پیرامون داوری پرداختند و از برگزاری این نشست تقدیر کردند.
گفتنی است؛ گفته می‌شد داوران لیگ برتر قصد دارند با حضور در فدراسیون فوتبال از امیر قلعه‌نویی بابت صحبت‌هایش شکایت کنند اما آنها گلایه هایشان از سرمربی باتجربه گل‌گهر را با سرپرست و دبیرکل فدراسیون مطرح کردند و خبری از شکایت نبود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا