ورزشی

کمک مالی قدوس به باشگاه قدیمی‌اش

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” از فارس، سامان قدوس در خصوص دورانش در باشگاه اوسترشوندس سوئد صحبت کرد و از ارتباطش با برخی بازیکنان آن وقت تیم و مدیر سابق اوسترشوندس سخن گفت.

 

این بازیکن ایرانی که اکنون در برنتفورد بازی می‌کند اظهار داشت: بله من با برخی از مدیران سابق بسیار نزدیک بودم و اکنون هم با آنها ارتباط دارم. من با از برخی بازیکنان نیز که در آن زمان هم‌تیمی‌هایم بودند در ارتباط هستم و تلفنی با آنها صحبت می‌کنم. آنها بازی‌های مرا می‌بینند و در خصوصش با من حرف می‌زنند.

 

وی ادامه داد: خیلی به باشگاه اوسترشوندس مدیونم، حتی بیشتر از آمیان فرانسه، آنجا جایی بود که فوتبال را آغاز کردم و شکوفا شدم. بسیار ممنونم و خودم را مدیون آنها می‌دانم.

قدوس گفت: اکنون خیلی بازی‌های اوسترشوند را دنبال نمی‌کنم. لیگ سوئد دیگر مثل قدیم‌ها برایم جذاب نیست ولی اگر اوسترشوند به مصاف گوتنبرگ برود، جایی حسام بازی می‌کند یا مثلا تیم AIK که سات را در اختیار دارد، آن بازی‌ها را نگاه می‌کنم.

 

وی ادامه داد: اوسترشوندس تیمی است که باید در سطح اول لیگ سوئد بازی کند. آنها در بحران بودند ولی مطمئنم بار دیگر به سطح اول بازخواهند گشت.

 

قدوس در پاسخ به این سوال که «گراهام پاتر»، سرمربی وقت برایتون و علیرضا جهانبخش به اقتصاد اوسترشوند کمک کرده و آیا او نیز کمک کرده است یا خیر، گفت: من ، سات، حسام و بروا، اگر درست خاطرم باشد، به باشگاه کمک کردیم. من برای بهبود اوضاع اقتصادی اوسترشوند پول فرستادم.

به گزارش فارس، مدیرعامل سابق اوسترشوندس به نام «دنیل کیندبرگ» در نوامبر 2019 ( آذر 98) به فساد مالیاتی متهم شد و سامان قدوس در خصوص این فرد نیز صحبت کرد.

به نقل از پادکست Lundh، قدوس در خصوص ارتباط کنونی‌اش با کیندبرگ گفت: مثل همیشه عالی است. من هنوز با او ارتباط دارم. او بازی‌های را می‌دید و در این خصوص با هم حرف می‌زدیم. کیندبرگ همچنان به من افتخار می‌کند و برایم گاهی نامه می‌نویسد.

 

بازیکن ایرانی در خصوص اینکه چقدر از اتفاقات دادگاه باخبر بوده، گفت: نه خیلی دنبال نکردم و حتی مردم بیشتر از من اطلاع داشتند. من از صمیم قلب بسیار از او سپاسگزارم چون کارهای زیادی برای من انجام داده است. من هم نمی دانم تخلفش چه بوده و آیا به مسئله ای چون مالیات ربط دارد یا خیر.

 

وی ادامه داد: طرفداران نباید از اوسترشوندس ناامید شوند زیرا همچنان در راه خودش قدم برمی‌دارد.

انتهای پیام/

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا