ورزشی

کلوپ: کاباک شخصیت یک کاپیتان را دارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”،  کلوپ با امضای قرارداد با مدافع ترکیه ای تیم شالکه امیدوار است تا بتواند مشکلاتی که در خط دفاع سرخ ها به دلیل مصدومیت مهره های اصلی این تیم به وجود آمده است را، حل کند. کاباک با قراردادی قرضی از شالکه آلمان به ترکیب لیورپول اضافه شد.

 

لیورپول می تواند در تابستان قرارداد خود با اوزان کاباک را دائمی کند و با توجه به اظهارنظر کلوپ راجع به این مدافع، به نظر می رسد که این اتفاق خواهد افتاد.

 

 

یورگن کلوپ گفت: “دیوید واگنر، سرمربی شالکه، خیلی خیلی راجع به او مثبت صحبت کرد. اوزان وقتی خیلی جوان بود به آلمان آمد و برای همه روشن بود که استعداد بزرگی است.

او الان تنها 20 سال دارد. در آلمان در دومین تیم خود بازی می کرد، در شالکه، متاسفانه آنها در حال حاضر در بوندسلیگا در موقعیت خوبی نیستند.

برای او به نظرم خیلی زمان خوبی برای جابه‌جایی بود، چرا که مثل هر بازیکن دیگری در جهان شما به یک تیم باثبات در کنار خود نیاز دارید و این چیزی است که ما در لیورپول می توانیم در اختیار او بگذاریم.

 

ما تیم باثباتی داریم و تو می توانی در پست خودت بازی کنی. دیگر لازم نیست 20 ساله باشی و در زمین تقریبا همه کار انجام دهی و حق اشتباه نداشته باشی. او واقعا استعداد خیلی خیلی بزرگی است و ما مشتاق کار کردن با او هستیم.

 

سرمربی شالکه همیشه می گفت که اوزان درآینده کاپیتان تیم او خواهد شد. او شخصیت مناسب برای این کار را دارد. او می توانست در ترکیه در هر باشگاهی که می خواست بازی کند. اما ترجیح داد به اشتوتگارت برود، ترجیح داد به شالکه برود. می توانست هر جایی برود اما خواست که یک قدم مثبت در فوتبال خود بردارد و ما همان قدم مثبت و مناسب برای او هستیم.

او می خواهد که خیلی چیزها یاد بگیرد، ولی همین الان هم می تواند خواسته های ما را برآورده کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا