سیاسی

مکتب شهید سلیمانی الگوی مناسبی برای تربیت مدیران جهادی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه , سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) صبح امروز ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ در نشست خبری دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد:در سالروز دومین سالگرد بیانبه گام انقلاب اسلامی هستیم و برای این منظور یک دبیرخانه دائمی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) شکل دادیم.

او با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نسخه جهانی شدن دارد تا نقشه راه عملیاتی برای پیشرفت انقلاب اسلامی به دنیا ارائه دهد، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) سعی کردند به واسطه تجربیاتی که در شکل‌گیری حکومت اسلامی داشتیم، این الگو را برای سایرین معرفی کنند.

سردار حسنی آهنگر گفت: در همین رابطه همایش اول را سال گذشته برگزار و در این‌خصوص کتاب‌هایی را منتشر کردیم و امسال دومین همایش را به‌منظور معرفی الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن‌ساز، روز ۱۵ بهمن در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار می‌کنیم.

او با بیان اینکه گفتمان‌سازی و جریان‌سازی اولویت دوم همایش است، یادآور شد: برگزاری نشست‌های علمی و تخصصی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه با تمرکز بر تربیت مدیران جهادی در همین راستا صورت می‌گیرد.

سردار حسنی آهنگر با بیان اینکه ۴۹ دانشگاه و مراکز علمی با ما در برگزاری پنج محور همایش همکاری دارند، خاطر نشان کرد: همایش بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی به‌صورت حضوری و مجازی در قالب ۱۴ پنل در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه برای شرکت در این همایش گام دوم انقلاب اسلامی ۱۱ هزار نفر ثبت نام کردند، گفت: برای این همایش تاکنون ۶۲ نشست تخصصی برگزار شده و بیش از سه هزار و ۲۰۰ استاد و دانشجو در نشست‌های تخصصی حضور داشته و ۳۱۵ مقاله از سوی ۵۱۵ نفر به نگارش درآمده که از این تعداد، ۲۴۴ مقاله پذیرفته شده است.

سردار حسنی آهنگر با تاکید بر اینکه برای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و شکل گیری تمدن نوین اسلامی از مکتب اسلام باید بهره گرفته شود، یادآور شد: مکتب شهید سلیمانی الگوی مناسبی برای تربیت مدیران جهادی است و هدف این همایش تدوین مکتب و ویژگی‌های این شهید عزیزمان برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا