ورزشی

مانچینی و افشای زمان جدایی از تیم ملی ایتالیا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735244/52

زمان: 18:48  
1399/11/14

بازدید: 1,213

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به این همکاری پایان خواهد داد.

به گزارش “آلانه”، بعد از ناکامی باورنکردنی تیم ملی ایتالیا در رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه، این روبرتو مانچینی بود که دست به یک کار پر ریسک زد و هدایت آتزوری را بر عهده گرفت. با این حال او توانست به بهترین شکل ممکن شرایط ایتالیا را تغییر دهد و دوباره آنها را در قامت یکی از بهترین تیم های ملی دنیا به اثبات برساند.

مانچینی که بعد از 10 پیروزی پیاپی تیم ملی ایتالیا را به رقابت های یورو رساند، اکنون فاش کرده که بعد از جام جهانی 2022 قطر دیگر هدایت آتزوری را برعهده نخواهد داشت و به دنبال یک چالش جدید باشگاهی خواهد رفت. مانچینی در این باره گفت: ” من بعد از جام جهانی 2022 قطر دیگر سرمربی تیم ملی نخواهم بود. در عین حال هدایت یک تیم باشگاهی را برعهده خواهم گرفت.”

 

 

 

 

روبرتو مانچینی همچنین به سوالی مبنی بر جانشین احتمالی او در تیم ملی ایتالیا پس از جام جهانی قطر واکنش جالبی نشان داد و گفت: ” من نمی دانم. مربیان زیادی هستند که می‌توانند این مسئولیت را برعهده بگیرند. به عنوان مثال آلگری، گاسپرینی ‌و مانچینی می توانند در تیم ملی ایتالیا مربیگری کنند.”

 

گفتنی است رقابت‌های یورو در تابستان آینده برگزار خواهد شد و مانچینی تا حدی ایتالیا را متحول کرده که از این تیم به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این مسابقات نام برده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا