ورزشی

مائوریتزیو ساری، گزینه جدید جانشینی گتوزو؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، روزنامه های ایتالیایی گزارش کرده اند که آئورلیو دی لورنتیس، رییس باشگاه ناپولی، پس از باخت این تیم برابر هلاس ورونا با مائوریتزیو ساری تماس گرفته است. این تماس باعث شد که گتوزو، سرمربی فعلی ناپولی، به شدت خشمگین و عصبانی شود.

 

پیشتر شایعاتی نیز در رابطه با صحبت دی لورنتیس و رافا بنیتس که قراردادش با تیم دالیان به پایان رسیده نیز مطرح بود و گفته می شد گتوزو ممکن است در زمستان از ناپولی جدا شود.

 

اسپورت ایتالیا گزارش کرده که دی لورنتیس حالا باز هم دست به دامن یک مربی صاحب‌نام دیگر شده است و این بار در حال صحبت با مائوریتزیو ساری است.

گفته می شود که ساری 62 ساله که تابستان گذشته از یوونتوس اخراج شد و هنوز یک سال و نیم دیگر از قراردادش با یووه باقی است، پیشنهاد رییس ناپولی را رد کرده است.

 

گتوزو که از مکالمه بین ساری و دی لورنتیس با خبر شده بود، پس از برد 2-0 برابر پارما در روز شنبه، نارضایتی و عصبانیت خود را از اوضاع نشان داد.

 

 

وقتی از گتوزو راجع به روابط او با دی لورنتیس سوال شد، سرمربی ناپولی پاسخ داد: “ما همیشه رابطه خوبی داشته ایم، اما نمی توانم انکار کنم که در 15 تا 20 روز گذشته به خاطر اتفاقاتی که افتاد احساس ناامیدی کردم .من آدم دو رویی نیستم. اما احترام زیادی بین ما وجود دارد. دی لورنتیس هرگز نگذاشته که من از چیزی بی خبر بمانم. من کارمند او هستم. از او باکایوکو را خواستم و او باکایوکو را به من داد. احترام زیادی بین ما وجود دارد.

اما این اوضاع به نظر من بد مدیریت شده است. من به خودم اجازه نمی دهم که با دیگر تیم ها مذاکره کنم. به من پیشنهاداتی شده اما من برای صحبت نرفته ام.

 

از رفتن به سر بعضی قرارها طفره رفتم، خودم را به کسی معرفی نکردم، چون من اینطور آدم روراستی هستم.”

 

طبق گزارش اسکای اسپورت، گتوزو به احتمال زیاد در پایان فصل از ناپولی جدا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا