ورزشی

روانخواه: کار کردن در تیم های پرطرفدار لذتبخش است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735192/1

زمان: 14:40  
1399/11/14

بازدید: 4,488

مربی جدید نساجی در تمرین این تیم حضور یافت.

به گزارش “آلانه”، امید روانخواه که به تازگی به کادرفنی تیم نساجی اضافه شده، در تمرین امروز این تیم حضور یافته و به بازیکنان معرفی شد.

 

امید روانخواه در خصوص حضور در نساجی گفت: “باعث افتخارم است که با نساجی قرارداد بستم و دوره ای از فوتبالم را در عرصه مربیگری در این باشگاه باشم. سه فاکتور همیشه در انتخاب های من بوده که الان این سه تا فاکتور در نساجی وجود دارد.

وی ادامه داد: خیلی دوست داشتم که در یک تیم پرهوادار مربیگری کنم و این فاکتور در نساجی وجود دارد. سابقه حضور در تیم پرهوادار را داشتم و می دانم که چه لذتی دارد. این که دائما کسانی هستند که کارت را می بینند و دنبال می کنند، انگیزه کار کردن را بیشتر می کند. نساجی هواداران خیلی خوب و پرشوری دارد که امیدوارم خیلی زود از شرایط تیم شان لذت ببرند.

 

 

مربی نساجی خاطرنشان کرد: فاکتور دوم ساختار باشگاه است که نساجی در بخش خصوصی جزو باشگاه هایی است که ساختار حساب شده ای دارد و در این چند ساله خوب کار کرده اند. فاکتور سوم هم حضور آقای جلالی است که از باتجربه ترین و بادانش ترین مربیان فوتبال کشورمان هستند. امیدوارم که بتوانم در کنار این گروه خوب، کمک کنیم که تیم از شرایط فعلی خارج شود و بازیکنان، کادر فنی و هواداران با استرس کمتری فصل را دنبال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا