ورزشی

خوشبینی رئیس فیفا؛ جام جهانی قطر با حضور تماشاگران

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735221/29

زمان: 14:00  
1399/11/14

بازدید: 1,126

 جانی اینفانتینو رییس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا گفت که بازی‌های جام جهانی سال آینده میلادی در قطر با حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، رئیس فیفا روز دوشنبه در نشست مجازی در ژنو افزود که این اتفاق باورنکردنی خواهد بود و جادویی خواهد داشت که جهان را متحد می‌کند.

اینفانتینو توضیح داد که بازیکنان جام جهانی در اولویت دریافت واکسن کووید-19 نیستند. با این حال فیفا اعلام کرده است که به کارزار سازمان جهانی بهداشت برای دسترسی عادلانه به واکسن‌های کووید-19 می‌پیوندد.

 

 

 

 

اینفانتینو اظهارات خود را امروز در یک کنفرانس خبری سازمان جهانی بهداشت مطرح کرد. او ادامه داد که همه ما باید نقش خود در مبارزه با ویروس کرونا ایفا کنیم.

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال پیشتر تاکید کرد که کرونا تاثیری روی جام جهانی نخواهد داشت و این رقابت ها در قطر با حضور تماشاگر برگزار می شود.

اینفانتینو افزود:« جام جهانی در سال 2022 در قطر برگزار می شود و بیماری همه گیر ویروس کرونا تأثیری در برگزاری آن نخواهد داشت.»

 

 

 

 

او  زمان را برای کنترل کرونا کافی دانست و اطمینان داد که مسابقات با حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

مسابقات جهانی قطر از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 (30 آبان تا 27 آذر 1401 ) برگزار می شود. اکنون رقابت های انتخابی در کشورهای مختلف بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و در قاره آسیا نیز رقابت ها به سال آینده موکول شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا