ورزشی

تقابل مالکان برتر زمین در هفته چهاردهم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735227/13

زمان: 17:22  
1399/11/14

بازدید: 3,552

تراکتور و پرسپولیس در حالی به مصاف هم خواهند رفت که در یک ویژگی مثبت، باهم شریک هستند.

به گزارش آلانه؛ تراکتور در چارچوب هفته چهاردهم میزبان پرسپولیس خواهد بود. بی شک این دیدار، حساس ترین دیدار هفته خواهد بود. بازی های این دو تیم همواره بازی های حساس و جذابی بوده و شرایط آنها در جدول نیز به گونه ای است که جذابیت کار را دو چندان کرده است.

 

تراکتور و پرسپولیس در یکی از مهمترین فاکتورهای تیمی، بهترین عملکرد را در میان تیم های لیگ برتری داشته اند. بر اساس آمار متریکا، پرسپولیس با میانگین 56.3 درصد در هر بازی، بیشترین مالیکت توپ را در میان تیم های لیگ برتری به خود اختصاص داده است. بعد از این تیم تراکتور با میانگین 55.6 درصد دوم است. این در حالی است که طی هفته های اخیر شرایط به سود تراکتور بود اما پرسپولیسی ها توانستند، رتبه نخست را بعد از چندین هفته از تراکتور بگیرند. بعد از پرسپولیس و تراکتور، تیم های سپاهان و گل گهر به ترتیب با 54.8 و 84.5 سوم و چهارم هستند.

 

به این ترتیب، روز پنج شنبه شاهد تقابل مالکان برتر زمین در لیگ بیستم خواهیم بود. این می تواند یک تقابل بسیار جذاب به ویژه در میانه میدان باشد. میانه میدانی که هر دو تیم در آن مهره های شاخصی دارند که می توانند سرنوشت بازی را رقم بزنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا