ورزشی

به زودی؛ ملاقات سرمربی رم با کاپیتان مغضوب

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، گفته می شود که فونسکا و کاپیتان ناراضی رم امروز با حضور نمایندگانی از هر دو طرف که به برقراری صلح کمک کنند، با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

 

روزنامه کوریره دلو اسپورت با اشاره به پایان مهلت نقل و انتقالات و ماندگاری ادین ژکو در رم به رغم همه شایعات، نوشت: “بالاخره روز موعود برای ژکو فرا رسید.”

 

تیم رم نیاز دارد تا روابط شکرآب بین سرمربی و مهاجم خود را هر چه سریع تر بهبود ببخشد. ادین ژکو در بازی های اخیر تیم رم و از زمان شکست 4-2 این تیم برابر اسپتزیا در کوپا ایتالیا، غایب بوده است.

 

 

یکی از مدیران تیم رم نیز در این دیدار حضور خواهد داشت تا شاید بتواند بین این دو میانجی گری کند، هر چند فونسکا پس از برد 3-1 برابر هلاس ورونا در روزهای گذشته، همچنان بر مواضع خود راجع به مهاجم ناراضی بوسنیایی پافشاری کرده است.

 

ژکوی 34 ساله اما در هفته ای که گذشت سعی کرد که عاقلانه و حرفه ای عمل کند و با وجودی که در لیست رم برای بازی ها حضور نداشت، دو بار در استادیوم المپیکو حاضر شد تا علاقه خود را نشان دهد.

 

ژکو رو به دوربین ها لبخند زد و تصویری را جلوی دوربین ها به نمایش گذاشت که به بیننده این احساس را القا میکرد که او کاپیتان رم است و کاپیتان رم هم باقی خواهد ماند.

 

کوریره دلو اسپورت گزارش کرده که ادین ژکو با یکی از هم تیمی های سابق خود، نیکولا کالینیچ، صحبت کرده و گفته جدایی از رم مشکلی غیرقابل جبران نیست و قصد دارد دیگر به مشکلات دامن نزده و اوضاع را آرام کند.

باید دید فونسکا، که خود نیز جایگاه چندان محکمی در رم ندارد، دستی که از سوی ژکو به سوی او دراز شده را خواهد پذیرفت؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا