ورزشی

ناراحتی فلورنتینو پرز از حذف بنزما از تیم ملی فرانسه

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رییس باشگاه رئال مادرید از حذف کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید، از تیم ملی فرانسه انتقاد کرد و آن را ضرری عظیم برای فرانسه خواند.

 

کریم بنزما از سال 2015 و پس از متهم شدن به اقدام به اخاذی از متئو والبئونا، دیگر بازیکن ملی‌پوش آن زمان فرانسه، دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده است.

مهاجم رئال مادرید در بسیاری از تورنمنت های مهم جهانی در تیم ملی کشور خود حضور نداشته، از جمله یورو 2016 و همچنین جام جهانی 2018 که فرانسه قهرمان جهان شد.

 

رییس باشگاه رئال مادرید گفت: “اینکه خودتان را از حضور یکی از بهترین بازیکنان جهان محروم کنید، موقعیتی است که هیچکس نمی تواند درک کند!

دوست دارم در مورد رفتار خوب بنزما صحبت کنم، او مثال زدنی بوده. بین هم تیمی هایش بسیار محبوب است.

بنزما نمایانگر ارزش هایی مثل حرفه ای‌گری، تعهد و فروتنی است. باید اشاره کنم که بنزما هرگز از زمین بازی اخراج نشده.

ما بسیار به او افتخار می کنیم. راجع به کریم فقط می توانم چیزهای مثبت بگویم. به همین دلیل است که نمی فهمم چرا برای تیم ملی فرانسه بازی نمی کند.”

 

 

کریم بنزما در مصاحبه ای مدعی شد دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، از سوی بخشی از نژادپرستان جامعه فرانسه تحت فشار قرار گرفته و بنزما را به دلیل ریشه الجزایری به تیم ملی دعوت نمی کند.

دیدیه دشان می گوید که هرگز آن حرف های بنزما را فراموش نخواهد کرد.

دیدیه دشان گفت: “مثل یک زخم است. حتی اگر زمان بگذرد من نمی توانم آن ماجرا را فراموش کنم. آن مصاحبه تاثیر زیادی روی زندگی من گذاشت و شاید آن حرف ها با گذشت زمان کمی فراموش شود، اما من نمی توانم آن را به طور کامل از یاد ببرم. مسئله فقط مصاحبه بنزما نبود و حرف های دیگری نیز از سوی افراد دیگر گفته شد که منجر به رفتارهایی خشونت آمیز شده و زندگی خانواده من را تحت تاثیر قرار داد.

 

کریم بنزما هنوز از بازگشت به تیم ملی فرانسه ناامید نشده است اما روز به روز بیشتر اینطور به نظر می رسد که کار او در تیم ملی فرانسه با 81 بازی و 27 گل به پایان رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا