ورزشی

مدافع بارسلونا به نیس فرانسه پیوست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734983/29

زمان: 14:34  
1399/11/13

بازدید: 3,808

ادعای مارکا

ژان کلر تودیبو مدافع فرانسوی بارسا با جدایی از بنفیکا راهی نیس شد.

به گزارش “آلانه”، ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعدا کیکه ستین را به خود متقاعد کند. زمستان گذشته او قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید 25 میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی که او بازیکن ثابت آبی ها بود.

 

 

 

 

تودیبو تابستان با قرارداد قرضی دو ساله به بنفیکا پیوست ولی یک بازی هم برای این تیم در لیگ انجام نداد و در برنامه های ژرژ ژسوس مربی این تیم جایی نگرفت. بنفیکا قصد داشت او را به بارسا پس بدهد ولی باشگاه کاتالان با این درخواست مخالفت کرد. او 80 دقیقه در جام حذفی و 80 دقیقه هم در نیمه نهایی جام اتحادیه برای قرمزها به میدان رفت و ناامیدکننده ظاهر شد.

رونالد کومان سرمربی بارسا هم در نشست خبری شنبه خود در مورد تودیبو گفت که او بازیکن بارسلوناست اما قرار نیست رویش حساب کنم.  

 

در نهایت باشگاه نیس فرانسه با ارائه پیشنهاد به بارسا توانست تودیبو را به خدمت بگیرد. قرارداد او قرضی با بند خرید دائمی تا پایان فصل است و نیس برای دائمی کردن قرارداد باید 8 + 7 میلیون یورو پرداخت کند.

 بارسلونا همچنین 15 درصد از مبلغ انتقال بعدی تودیبو را دریافت خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا