ورزشی

دینامو برای محرمی بازیکن جانشین می‌خرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734935/56

زمان: 11:40  
1399/11/13

بازدید: 8,388

باشگاه دیناموزاگرب کرواسی پس از مصدومیت صادق محرمی، به دنبال جانشین برای مدافع ایرانی خود است.

به گزارش “آلانه”، صادق محرمی مدافع ایرانی دیناموزاگرب هفته گذشته و در دیدار مقابل هایدوک ئچار مصدومیت شدیدی از ناحیه رباط صلیبی پایش پیدا کرد و و حداقل برای دو ماه از میادین دور خواهد بود. البته محرمی اعلام کرده بود روند درمانی او ممکن است 4 تا 7 هفته طول بکشد.

در همین رابطه سایت «sportske» کرواسی خبر داد باشگاه دیناموزاگرب به دنبال جذب جانشینی موقت برای محرمی است تا او به میادین برگردد. گزینه زوران مامیچ برای تقویت خط دفاعش آیو پینتو است که در این فصل به صورت قرضی برای ریوآوه پرتغال بازی می کند. دینامو می خواهد این مدافع راست را به مدت 6 ماه به صورت قرضی به خدمت بگیرد تا خلا نبود محرمی در زمان مصدومیتش را پرکند.

البته سایت «نِت» کرواسی معتقد است گزینه مدنظر دینامو، از اسپورتینگ می آید. این وب سایت در این خصوص نوشت: «این روزها گمانه زنی درباره احتمال انتقال مدافع جدید به تیم دینامو وجود دارد. زوران مامیچ سرمربی تیم پس از مصدومیت شدید صادق محرمی مدافع اصلی خود بدون گزینه ماند و استوجانوویچ هم وضعیت خوبی ندارد. بنابراین در پست دفاع راست او نیاز به یک بازیکن با کیفیت داشت. اکنون به نظر می‌رسد که این بازیکن پیدا شده است. به گزارش رسانه‌های پرتغال، دینامو برای انتقال استفان ریستوفسکی از اسپورتینگ لیسبون به توافق رسیده است.»

 

به نوشته این سایت، ریستوفسکی یکی از بهترین بازیکنان نسل قهرمان تیم رایکا کرواسی بود که در سال ۲۰۱۷ با این تیم به عنوان قهرمانی رسید. او همان سال به اسپورتینگ لیسبون رفت و تا این فصل بازیکن اصلی بود اما با آمدن مربی جدید، این بازیکن مقدونیه ای از ترکیب دور شد و حتی یک بار هم بازی نکرد.

به هر حال باید منتظر ماند و دید از میان دو گزینه ای که رسانه های کرواسی اعلام کرده اند، در نهایت کدام بازیکن به جمع یاران دینامو اضافه خواهد شد. محرمی در سال 2018 از پرسپولیس راهی دیناموزاگرب شد. او در این مدت برای تیم کروات 49 بازی انجام داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا