ورزشی

تکذیب شایعه جدایی زودهنگام خرید جدید یونایتد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735082/52

زمان: 20:40  
1399/11/13

بازدید: 11,447

فابریتزیو رومانو، خبرنگار اسکای اسپورتس، شایعات درباره جدایی زودهنگام دونی فن دبیک را رد کرد.

به گزارش “آلانه”، دونی فن دبیک در آژاکس به عنوان یک هافبک میانی پر انرژی شهرت پیدا کرد و همین موضوع باعث شد که او در ماه سپتامبر به منچستریونایتد نقل مکان کند. اما ستاره هلندی تا به اینجا شرایط دشواری را در جمع شیاطین سرخ تجربه کرده چرا که تنها در دو بازی لیگ برتر از ابتدا به میدان رفته است.

 

این شرایط دشوار برای ستاره هلندی در حالی به وجود آمده که بسیاری گمان می‌کردند او بتواند به یک مهره مهم در تیم اوله گنار سولسشر تبدیل شود اما هرگز این اتفاق رخ نداده و همین موضوع باعث شده که طی هفته های اخیر شایعاتی در رابطه با جدایی زودهنگام دونی فن دبیک از جمع شیاطین سرخ به گوش برسد.

 

 

 

 

در همین ارتباط در روزهای اخیر شایعات در اطراف هافبک هلندی به اوج خود رسید و گفته شد که این بازیکن به شکل جدی خواهان جدایی از جمع شاگردان اوله گنار سولسشر شده و به دنبال انتقال به تیمی است که بتواند در آن بیشتر بازی کند. همچنین برخی گمانه زنی ها حاکی از آن بود که یونایتد نیز به انتقال قرضی این بازیکن بی میل نیست اما حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگاران مطرح اسکای اسپورتس مدعی شده که باشگاه انگلیسی اجازه جدایی فن‌دبیک را صادر نخواهد کرد و حداقل فعلاً این تیم را ترک نمی‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا