ورزشی

توماس مولر: همه می گفتند بایرن سرنگون می شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735041/42

زمان: 17:15  
1399/11/13

بازدید: 2,875

توماس مولر، ستاره آلمانی بایرن مونیخ مدعی شد در فوتبال همه به دنبال نام تیم قهرمان سال بعد هستند.

به گزارش “آلانه”، بایرن مونیخ فصل گذشته و بعد از ورود هانسی فلیک به شکل عجیبی متحول شده و در نهایت با اقتدار فراوان موفق به فتح سه گانه شد. توماس مولر که بی تردید یکی از ارکان مهم موفقیت تاریخی بایرن مونیخ بود، مدعی شد در اوایل فصل جاری برخی نسبت به احتمال تکرار این درخشش از سوی آنها تردید داشته اند و همین موضوع حضور یک بازیکن در سطح بالای ورزش حرفه ای را دشوار می سازد.

 

 

توماس مولر گفت: “تاثیر عملکرد درخشان فصل گذشته کمی کمرنگ شده است. ما در نوامبر و دسامبر 2020 گلهای زیادی دریافت کردیم و با اختلاف کمی موفق به غلبه بر حریفان خود می شدیم. کاملا می توانم درک کنم که مردم و دیگر تیم های لیگ تصور می کردند که سرانجام این تیم بایرن سرنگون خواهد شد.

 

هیچ چیز معطوف به این جام قهرمانی و قطعه فلزی نیست و انگار دریافت این عناوین اهمیتی ندارد، زیرا به محض اینکه قهرمان می شوید، همه در مورد اینکه چه تیمی را در سال آینده موفق خواهد شد صحبت می کنند. به همین دلیل شرکت و نقش آفرینی در ورزش های حرفه ای و رقابت های سطح بالا همیشه خوشایند نیستند. اگر می خواهید در این حرفه موفق باشید، باید معتاد این چالش خاص باشید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا