ورزشی

تلاش حقیقی برای بازگشت به چارچوب دروازه (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735079/34

زمان: 20:24  
1399/11/13

بازدید: 8,641

شکست گل گهر در بازی با تراکتور موجب شد تا امیر قلعه نویی برای بازی با سایپا تصمیمات جدیدی بگیرد؛ بازی دادن به مهرداد بشاگردی در درون دروازه و علیرضا آرتا در خط دفاعی.

به گزارش “آلانه”، با وجود این اتفاق علیرضا حقیقی در تمرینات تیم  گل گهر بعد از بازی با سایپا که با برتری یک بر صفر شاگردان امیر قلعه نویی همراه بود حضور با انگیزه ای دارد و حتی می توان گفت پرشورتر از گذشته تمرین می کند تا بار دیگر به چارچوب دروازه گل گهر باز گردد.

 

مرد شماره یک تیم ملی در جام جهانی 2014 که فصل گذشته و در دور برگشت در درون دروازه نساجی 9 بار کلین شیت کرده بود و از این حیث رکوردار شد به خوبی متوجه شد تصمیم امیر قلعه نویی در بازی با سایپا بدین معنی است که سرمربی گل گهر از او انتظار ویژه ای به عنوان یک دروازه بان ششدانگ دارد؛ سیو توپ های سخت یا به عبارت ساده تر سیو توپ هایی که برای دروازه بانان عادی سخت است. علیرضا که چند سالی در فوتبال حرفه ای بازی کرده بعد از این تصمیم می کوشد با یک رفتار حرفه ای بار دیگر به چارچوب دروازه گل گهر برگردد. انجام تمرینات سخت و حضور با انگیزه در تمرینات بعد از بازی با سایپا. به واقع تصمیم امیر قلعه نویی مبنی نیمکت نشینی علیرضا حقیقی این دروازه بان را بهم نریخته است و اوبالعکس به میزان تلاش خود در تمرینات اضافه کرده تا نشان دهد هم چنان انگیزه های زیادی برای بازی درخشان در لیگ برتر ایران دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا