ورزشی

ادعای فدراسیون فوتبال؛ با شستا تسویه کردیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735060/39

زمان: 18:26  
1399/11/13

بازدید: 1,701

سلیمانی: به نرخ روز پول این شرکت پرداخت شد

خزانه دار فدراسیون فوتبال اعلام کرد بدهی شرکت شستا به طور کامل پرداخت شده است.

به گزارش “آلانه”، شکایت شرکت شستا از فدراسیون فوتبال به خاطر طلب دو میلیون یورویی که داشت سر و صدای زیادی به پا کرده بود. فدراسیون به خاطر پرداخت پول به مارک ویلموتس این مبلغ را از شستا قرض گرفت و در بازپرداخت آن به مشکل خورد تا شستا به شکایت بپردازد و ساختمان فدراسیون را توقیف کند. در نهایت اما رایزنی ها به جایی رسید که این پول اقساطی پرداخت شود و حالا خزانه دار فدراسیون خبر از تسویه حساب با شستا داده است.

علی سلیمانی، خزانه‌دار فدراسیون فوتبال در این خصوص به سایت رسمی این فدراسیون گفت:‌«با همکاری وزارت ورزش و جوانان،4 میلیارد دیگر به شرکت شستا پرداخت شد.بدین ترتیب مجموع پرداختی فدراسیون فوتبال به این شرکت به 25 میلیارد رسید که براساس نرخ روز هنگام استقراض دقیقا معادل دو میلیون یورویی است که در سال 98 از این شرکت قرض گرفتیم.»

وی افزود: «ضمن تقدیر از حمایت و همراهی شرکت شستا با فدراسیون فوتبال و تیم ملی در آن مقطع حساس،درخواست می کنیم که مدیران ذیربط با تقاضای فدراسیون جهت تسویه به نرخ روز براساس قوانین مالی حاکم بر طرفین که همان نرخ سامانه نیما تلقی می گردد موافقت کنند.در این شرایط،فدراسیون هم قطعا با طی این مراحل می تواند از منابع تخصیصی خود به بهترین شکل بهره‌مند شود.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا