ورزشی

ادامه غیبت ادین ژکو؛ رم به یک بازیکن متکی نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تیم رم شب گذشته توانست با سه گل در نیمه اول بازی برابر هلاس ورونا به پیروزی برسد. سرمربی رم معتقد است که یک نیمه اول بی نقص در دیدار دیشب این تیم برابر هلاس ورونا، کمک کرد تا 3-1 پیروز بازی شوند.

 

رم با سه گل جانلوکا مانچینی، هنریک میخیتاریان و بورخا مایورال که ظرف 9 دقیقه به ثمر رسیدند در دقیقه 29 بازی 3-0 از ورونا جلو افتاد. تک گل دقیقه 62 هلاس ورونا نیز به این تیم کمکی نکرد و شاگردان فونسکا پیروز از این بازی خارج شدند.

 

 

هرچند فونسکا معتقد است شکست ورونا آنقدرها هم ساده نبوده.

 

در هفته های اخیر شایعات زیادی مبنی بر برکناری فونسکا از سمت خود در رم به گوش رسید و ادین ژکو، مهاجم ناراضی این تیم، نیز باز هم در بازی دیشب غایب بود.

 

سرمربی رم گفت: “من باید تعادل را حفظ کنم. می گویند که مربیان باید همیشه چمدان هایشان آماده باشد؛ زندگی ما همین است.

ما توانستیم برابر بهترین خط دفاع سری آ گلزنی کنیم و این کار آسانی نبود. آنها بسیار تهاجمی و قدرتمند بودند. نیمه اول عالی بود و توانستیم سه گل برابر یک تیم بسیار قوی بزنیم.”

 

 

فونسکا اما از صحبت کردن راجع به ادین ژکو، کاپیتان بوسنیایی رم، خودداری کرد و خواست که بیشتر راجع به عملکرد تیم صحبت کند.

 

فونسکا افزود: “مهمترین چیز این است که تیم پس از باخت برابر اسپتزیا خوب واکنش نشان داد. ما به خودمان باور داریم و با هم سخت کار می کنیم. این مهم است.

چیزی که اهمیت دارد کاری است که تیم امشب انجام داد. ما بعدا فرصت خواهیم داشت که -راجع به ژکو- صحبت کنیم، امااکنون مهمترین چیز ارزیابی نمایش این بازیکنان است.

 

تیم نشان داد که وابسته به یک بازیکن نیست. در خیلی از بازی ها تغییراتی در ترکیب داشته ایم و همیشه هم خوب عمل کرده ایم.

خیلی خوب است که وابسته به یک بازیکن نیستیم. قدرت این تیم کاری است که ما همه با هم می توانیم انجام دهیم. بله من اصول و ارزش هایی داریم که مرا هدایت می کنند و برای من بسیار مهم هستند.”

 

فونسکا البته این شایعه که او خواهان عذرخواهی ادین ژکو است را رد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا