ورزشی

یحیی دست به دامن گلرهای جوان شد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734832/4

زمان: 18:43  
1399/11/12

بازدید: 6,490

تداوم غیبت بوژیدار رادوشوویچ در تمرینات که به دلیل مصدومیت عنوان شده باعث شد تا یحیی مجوز حضور گلرهای جوان را در تمرینات بدهد.

به گزارش “آلانه”، علیرغم تکذیب شایعه قهر از پرسپولیس توسط بوژیدار رادوشوویچ، این بازیکن از یک هفته پیش تاکنون در تمرینات حضور نداشته است.

 

بوژیدار رادوشوویچ که به دلیل اختلاف مالی و دریافتی با باشگاه پرسپولیس دچار مشکل شده، طی یک هفته اخیر و بعد از دیدار مقابل آلومینیوم اراک در تمرینات گروهی حاضر نشده و تنها برای اینکه با نامه باشگاه مبنی بر تمرد از حضور در تمرینات مواجه نشود، در محل تمرینات حاضر می‌شود.

 

دروازه بان کروات پرسپولیس که پیش از این نیز در گفتگو و گزارشی که در یکی از سایت‌های کرواسی منتشر شده بود، نسبت به خبر احتمالی پایان همکاری‌اش با پرسپولیس مدعی شده بود که احتمال این موضوع وجود خواهد داشت. با این حال بوژیدار از بعد از دیدار با آلومینیوم اراک در تمرینات گروهی تیم حاضر نشده و تنها برای اینکه مراحل درمانی خود را پشت سر بگذارد در محل تمرین حاضر می‌شود تا زیر نظر کادرپزشکی کار را دنبال کند.

 

در این رابطه اکنون گفته می‌شود بوژیدار رادوشوویچ در تمرین امروز این تیم حاضر بوده است و البته تصاویری که از تمرین خارج شده، خلاف این موضوع را نشان می‌دهد و دو گلر جوان که برای گرم کردن و به حد نصاب رساندن تمرین در آن حاضر شده اند، اینچنین عکس یادگاری خود را با پیراهن سرخپوشان به ثبت رسانده اند.

 

 

باید دید کادرپزشکی پرسپولیس که مدعی است بوژیدار از ناحیه مهره پشت گردن دچار آسیب شده و از سوی دیگر بحث مربوط به نارضایتی این گلر بابت عدم پرداخت مطالبات به کجا خواهد رسید و در نهایت او چه زمانی تمرینات گروهی را استارت خواهد زد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا