ورزشی

کادوی سه امتیازی پدیده آلومینیوم برای اراکی ها (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734814/13

زمان: 17:15  
1399/11/12

بازدید: 4,598

مدافع جوان تیم فوتبال آلومینیوم اراک نقش مهمی در پیروزی بزرگ تیمش در تبریز داشت.

به گزارش آلانه؛ یکی از شاخصه های مهم تیم آلومینیوم اراک در لیگ بیستم، استفاده از بازیکنان جوان آینده دار است؛ بازیکنانی که توانسته اند به خوبی جواب اعتماد رسول خطیبی را داده و بازی های قابل قبولی را برای تیم شان انجام دهند. یکی از این بازیکنان امیر محمد هوشمند است که به جز یک بازی، شاهد حضور او در ترکیب آلومینیوم بوده ایم.

 

 

امیر محمد هوشمند  مدافع 20 ساله تیم فوتبال آلومینیوم در بازی هفته گذشته تیمش مقابل پرسپولیس نمایش بسیار خوبی داشت و در بازی این هفته مقابل تراکتور در هفته سیزدهم هم شاهد حضور او در ترکیب اصلی بودیم. هوشمند در بازی امروز علاوه بر درخشش در کارهای دفاعی، توانست زمینه ساز تک گل پیروزی بخش تیمش نیز باشد.

 

در حالی که آلومینیوم در نیمه اول بازی با تراکتور چند بار تا آستانه گل خوردن پیش رفت و در شرایط سختی قرار داشت، هوشمند با اضافه شدن به موقع در یکی از کارهای تهاجمی تیمش، موفق شد یک پنالتی برای اراکی ها به ارمغان بیاورد. این اتفاق در دقیقه 39 بازی رخ داد؛ حبیب فرعباسی که برای مهار ارسال تیم حریف شیرجه زده بود، در مسیر خود با مدافع پیش تاخته آلومینیوم برخوردی داشت که این برخورد باعث سرنگونی هوشمند شد و داور بازی نیز با دمیدن بر سوت خود، اعلام پنالتی کرد.

 

 

امید سینگ پشت این ضربه پنالتی ایستاد و موفق به گل کردن آن شد. در نیمه دوم هم هوشمند در کنار زوج خود در خط حمله یعنی شاهین توکلی، عملکرد کم نقصی از خود ارائه کرد تا شاگردان خطیبی با حفظ تک گل خود در تبریز، به یک پیروزی بزرگ دیگر دست پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا