ورزشی

مخالفت جمعی بازیکنان رئال با درخواست باشگاه

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، ابتدا ماه آوریل و در دوران قرنطینه عمومی بود که باشگاه رئال مادرید برای برگرداندن تعادل به بودجه باشگاه، مجبور به کاهش 10 درصدی دستمزد بازیکنان تیم های فوتبال و بسکتبال خود شد.

 

 

 

 

پاندمی کرونا و تعطیلی فوتبال چاره ای باقی نگذاشته بود تا باشگاه برای نجات اقتصادی خود اقدام به کاهش دستمزد بازیکنان کند. سرخیو راموس به عنوان کاپیتان تیم فوتبال و نماینده بازیکنان، نهایت همکاری را با سران باشگاه در این مورد داشت.

 

فصل جدید فوتبال اسپانیا نیز از سپتامبر گذشته شروع شد و به نظر نمی رسد همچنان شرایط بازگشت هواداران به ورزشگاه ها فراهم باشد و برآورد می شود که اگر این روند تا پایان فصل حکمفرما باشد، رئال 200 میلیون یورو ضرر خواهد کرد.

به همین دلیل دو ماه پیش مذاکراتی جدید بین باشگاه و بازیکنان برای کاهش ده درصدی دستمزدها شروع شد و دو طرف به توافق نیز رسیدند. این کاهش دستمزد هم چاره ساز نشده و باشگاه معتقد است باید 25 درصد دیگر از دستمزدها نیز کاهش پیدا کند اما پاسخ بازیکنان این بار منفی بود.

 

 

 

 

رئال در تمدید قراردادها نیز این اصل را منظور کرده است که باید تا پایان پاندمی کرونا 25 درصد دستمزدها کاهش پیدا کند اما بازیکنان رئال که تاکنون در دو مقطع حاضر به کاهش 10 درصدی دستمزد خود شده و حتی از دریافت پاداش قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا و لالیگا صرفنظر کردند، از درخواست جدید باشگاه هیچ استقبالی نکرده اند. یکی از دلایل به بن بست رسیدن مذاکرات تمدید با سرخیو راموس و لوکاس واسکز نیز همین مساله است.

 

ماه آوریل باشگاه رئال مادرید توانست نزدیک به 100 میلیون یورو ذخیره کند و در نهایت توانست فصل گذشته را با سود 320 هزار یورویی به اتمام برساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا