ورزشی

غیبت تأثیرگذار قاضی در توقف مس

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734774/56

زمان: 13:42  
1399/11/12

بازدید: 1,298

شاید اگر محمد قاضی در دیدار روز گذشته تیمش برابر صنعت نفت حضور داشت، رفسنجانی ها با دست پر زمین را ترک می کردند.

به گزارش “آلانه”، دیدار روز گذشته مس رفسنجان و صنعت نفت، شاید یکی از یک طرفه ترین دیدارهای لیگ بیستم بوده باشد. دیداری که تیم میزبان فرصت های پرشمار گلزنی را از دست داد و توپ های آنها راهی به چارچوب دروازه فلاح زاده پیدا نکرد.

در روزی که مس 16 شوت به سمت دروازه تیم بالانشین صنعت نفت زد و چندین بار حمله وران این تیم با سنگربان تیم سیروس پورموسوی نیز تک به تک شدند، اما آنها نتوانستند فلاح زاده را مغلوب کنند و سنگربان آبادانی ها با چندین سیو درخشان، یک تنه توانست یک امتیاز را از رفسنجان به آبادان بیاورد.

شاید یکی از دلایل عدم رسیدن مس به گلزنی، غیبت محمد قاضی مهاجم تأثیرگذار این تیم بود. قاضی که در دیدار هفته گذشته مقابل پیکان از زمین مسابقه اخراج شد، همزمان نیز در تمرینات تیمش دچار مصدومیت شد و شاید اگر او محروم هم نبود، نمی توانست تیمش را در این دیدار همراهی کند.

مهرداد آوخ که در دیدار روز گذشته جایگزین قاضی شده بود، با وجود تلاش فراوان اما در امر گلزنی ناکام بود. این بازیکن که از چند روز قبل دچار مسمومیت گردید و در تمرینات تیم نیز با مشکل و ضعف بدنی مواجه شده بود و شرایط آرمانی نداشت، اما در این دیدار 90 دقیقه پر تلاش و دونده ظاهر شد و چندین بار نیز برای هم تیمی هایش موقعیت گلزنی ایجاد کرد ولی مسی ها در راه رسیدن به گل ناکام بودند.
علاوه بر اینکه آوخ چند بار بازیکنانی نظیر آذرباد و فراز امامعلی را در موقعیت گلزنی قرار داد، بازیکنان این تیم در چند مرحله در مصافی تک به تک با فلاح زاده قرار گرفتند ولی هر چه مسی ها زدند، دروازه بان صنعت نفت آنها را مهار کرد تا اینگونه به نظر برسد اگر قاضی در این بازی حضور داشت، شاید می توانست از تجربه اش استفاده کند و به شکل دیگری از این فرصت ها استفاده شود.

به هر حال غیبت قاضی که در دیدارهای گذشته از لحاظ آماری و فنی از مهره های تأثیرگذار تیمش بود و دور بودن آوخ از شرایط ایده آل و بسته بودن دست محمد ربیعی برای ورود جایگزین به میدان، همگی دست به دست هم دادند تا مس نتواند در این دیدار به سه امتیاز بازی دست پیدا کند ولی شاید اگر ربیعی می توانست در این دیدار از وجود قاضی بهره ببرد و آوخ نیز با سلامتی کامل در این مسابقه حضور پیدا می کرد، نتیجه دیگری رقم می خورد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا