ورزشی

شریفی: دوست دارم سال ها در پرسپولیس بمانم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734788/47

زمان: 14:32  
1399/11/12

بازدید: 6,796

محمد شریفی بازیکن جوان پرسپولیس می‌گوید: دوست دارم سال ها در پرسپولیس بمانم و به ستاره این تیم تبدیل شوم.

به گزارش “آلانه”، محمد شریفی هافبک جوان تیم پرسپولیس روز گذشته اولین بازی خود را برای پرسپولیس انجام داد. او در دقیقه 75 وارد زمین شد و تا آخرین دقایق نیز در زمین ماند تا شاهد اولین پیروزی تیمش باشد.

شریفی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اولین بازی اش گفت: اول این که پوشیدن پیراهن پرسپولیس چه یک دقیقه و چه 15 دقیقه و چه 90 دقیقه باعث افتخار است. من دوست ندارم حرف بزنم و می‌خواهم توانایی ام را ثابت کنم و به جایگاه مدنظرم برسم. دوستت دارم تلاش و تمرین کنم اما درباره بازی در پرسپولیس باید بگویم که لذت بسیار زیادی داشت و مثل یک آرزو بود که به واقعیت پیوست و همچنین خوشحالم که برنده شدیم.

 

او درباره پست بازی اظهار داشت: من پست اصلی ام هافبک دفاعی است و دیروز هم هافبک دفاعی بازی کردم. سبک بازی من جنگنده و توپگیر است و بازیسازی را هم دوست دارم. البته در پرسپولیس پست ها شناور است و هافبک دفاعی وظیفه اش فقط کارهای تدافعی نیست.

هافبک سرخ ها درباره یحیی گل محمدی هم گفت: آقا یحیی همیشه به ما لطف دارد و جا دارد از زحمات او و دیگر مربیان تشکر کنم. امیدوارم که بتوانیم پاسخ زحمات آن ها را با عملکرد خوب و نتایچ مثبت بدهیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد مثل نوراللهی و کامیابی نیا به عنوان یک هافبک دفاعی سال ها در پرسپولیس بماند؟ گفت: من هدفم این است که در پرسپولیس به ستاره تبدیل شوم. می‌خواهم این را در عمل ثابت کنم و قطعا با تلاش به اهداف و جایگاهی که در فکرم دارم می‌رسم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا