ورزشی

شبانه 50 کارگر آوردند تا زمین فولاد آره‌نا را خراب کنند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734791/39

زمان: 14:54  
1399/11/12

بازدید: 1,659

بختیاری‌زاده: مگر می‌شود مدیرعامل فولاد بی‌خبر باشد؟

پیشکسوت فوتبال خوزستان می‌گوید از طرف پیشکسوتان این استان از تمام فوتبالدوستان بابت اتفاق دیروز فولادآره‌نا عذرخواهی می‌کند.

به گزارش “آلانه”، سیاوش بختیاری زاده در گفت و گوی تلفنی با رادیو ورزش درباره اتفاقات روز گذشته دیدار فولاد و پیکان و تغییر اندازه زمین فولاد آره‌نا بیان کرد:از طرف فوتبال خوزستان و پیشکسوت این استان از کل جامعه ورزش ایران عذرخواهی می‌کنم. در ذهن هیچ کس نمی‌آید که ما خوزستانی‌ها بخواهیم چنین کاری انجام بدهیم. پرتاب یک اوت آنقدر ارزش نداشت که بخواهیم با چنین ترفندی با چنین تاکتیکی مقابله کنیم. اینکه زمین را خراب کنیم، پیست تارتان را خراب کنیم، اطراف زمین را لجن‌زار کنیم هم اصلا در شان مردم و جوانان خوزستان نیستند. این مردم سال‌ها چشم انتظار ساخت فولاد آره نا بودند و حالا به خاطر یک پرتاب اوت زمین را خراب کنیم که چه بشود؟‌

 

وی ادامه داد: اصلا شاید بازی را فولاد می‌باخت. ارزش نداشت به این شکل بخواهیم فوتبال خوزستان و 108سال سابقه فوتبال این استان را خدشه دار کنیم. اصلا چنین مساله‌ای راما نمی‌پسندیم. هیچ کس نمی‌پسندد و مجددا از همه عزیزانی که به فوتبال علاقه دارند، ‌عذرخواهی می‌کنم.

 

این مربی سازنده خوزستانی تاکید کرد: من اولین کاپیتان فولاد خوزستان هستم. من عرق و تعصب خاصی به فولاد دارم. از دیشب که این اتفاق افتاد، حرف‌های ضد و نقیضی را از طرف مدیرعامل باشگاه فولاد و کادرفنی شنیدیم. گفتند می‌خواستیم برای بازی‌های آسیایی آماده شویم. این مسائل اصلا در شان فوتبال خوزستان نیست. باید بنشینند و صحبت کنند.
بختیاری زاده همچنین گفت: فکر می‌کنم اولین عامل این قضیه به نظرم آنالیزوری است که به نکونام کمک فکری می‌دهد. شاید او گفته از این طریق می‌توانیم جلوی پرتاب های اوت تیم حریف رابگیریم. این کار درستی نیست.

وی در باره اینکه سعید آذری اعلام کرده از موضوع بی‌خبر بوده، افزود: آذری از مدیران شجاع فوتبال ما است. او در هر قضیه‌ای ورود می‌کند و نقطه نظرش را بیان می‌کند. مگر می‌شود 50 کارگر از خیابان بیاورند تا در سکوت مطلق شب تا 4 صبح چنین کاری کنند و مدیرعامل باشگاه در جریان نباشد؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا