ورزشی

خرگوش بلا و گرگ ناقلا در ورزشگاه آزادی! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734738/47

زمان: 11:22  
1399/11/12

بازدید: 25,571

مهدی مومنی که می‌خواست از حامد لک جلوتر بزند، تعقیب گلر سرخ ها را آغاز کرد اما وقتی که به او نرسید تصمیم عجیبی گرفت.

به گزارش “آلانه”، توپ به پشت دفاع پرسپولیس ارسال می‌شود، کمک داور هنوز پرچم را بالا نبرده و به همین خاطر مهدی مومنی استارتش را شروع می‌کند تا این که به نزدیکی توپ می‌رسد کمک پرچم می‌زند. اما مهاجم شماره 9 ماشین سازی بیخیال توپ نمی‌شود و این در شرایطی است که حامد لک جلو آمده تا نقش یک سوییپر را ایفا کند.

 

توپ از حامد لک رد می‌شود و در شرایطی که اگر سرعت توپ بیشتر بود، وارد دروازه پرسپولیس می‌شد، تعقیب و گریز این دو نیز آغاز می‌شود؛ جایی که مومنی پس از ناکامی در توپ گیری از گلر پرسپولیس، او را سرنگون می‌کند و لک نیز فرصت را مغتنم می‌شمارد تا پیاز داغ این برخورد را بیشتر کند و دقایقی روی زمین باقی بماند.

 

احتمالا لک خبر ندارد که گزارشگر به او طعنه می‌زند و می‌گوید: «حالا ببینیم حامد لک می‌تونه کاری که خیلی خوب بلده رو برای پرسپولیسی ها انجام بده؟» در همان حال مهدی مومنی نیز احتمالا از داور می‌خواهد تا جلوی وقت کشی دروازه بان پرسپولیس را بگیرد. لک نیز چند ثانیه بعد از روی زمین بلند شد و کار را ادامه داد.

 

این اتفاق در دقیقه 76 بازی رخ داد و سبب شد تا حامد لک برای لحظاتی روی زمین بماند. نکته جالب این که تنها چند دقیقه پس از آن دروازه پرسپولیس باز شد و سرخ ها در آستانه از دست دادن پیروزی قرار گرفتند اما در نهایت با گل احمد نوراللهی در وقت های تلف شده، به پیروزی رسیدند.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا